Znamy cenę SaletaCoin!

0
1227
saletacoin, znamy cenę, cena saletacoin, kryptowaluty, tokeneo

To już oficjalne! Kilka dni temu w Warszawie, podczas spotkania z Przemysławem Saletą i Szczepanem Bentynem – zespół Tokeneo ustalił wyjściową cenę tokena personalnego – SaletaCoin!

Kilka dni temu CEO zespołu Tokeneo – Tomasz Rozmus, spotkał się w Warszawie z Przemysławem Saletą i Szczepanem Bentynem. Podczas rozmowy omówiono wszystkie techniczne aspekty emisji personalnego tokena sportowca – SaletaCoin’a. Wiemy już ile „monet” pojawi się na rynku oraz w jakiej cenie będzie można je nabyć!

Jaka cena coina?

Wiemy to już oficjalnie, dlatego możemy się z Wami podzielić tą informacją. Wyjściowa cena jednego SaletaCoin’a to 1 zł. Do emisji trafi 21 milionów tokenów personalnych sportowca.

Emisja odbędzie się na innowacyjnej platformie Personal Tokens autorstwa Szczepana Bentyna.

Sprzedaż zostanie uruchomiona podczas konferencji BTC Invest Camp w Bangkoku, 24 stycznia 2019 roku, około godziny 17:00 czasu tajskiego (a zatem koło 11:00 czasu polskiego). Jak zapowiada Tomasz Rozmus odpowiedzialny za wdrożenie SaletaCoina do sprzedaży w kantorze kryptowalutowym Tokeneo.Cash - na rynek trafi tylko 10% wyemitowanych tokenów. Sprzedaż będzie trwała do wyczerpania puli, a następnie będzie on notowany na powstającej giełdzie tokeneo.com na przełomie marca i kwietnia bieżącego roku. Podaż pozostałej część wirtualnych tokenów będzie zależna od szybkości prac nad ekosystemem przyjmującym płatności w SaletaCoin. Emisją cyfrowej waluty zainteresowane są również inne giełdy.

SaletaCoin – czy warto zainwestować?

Przemysław Saleta nie ukrywa, że poprzez swój token pragnie wspierać młodzież i tym samym zwrócić większą uwagę na dyscyplinę, jaką jest boks. Wykorzystanie jego wizerunku, popartego wieloma sukcesami sportowymi, ma zachęcić do aktywnego trybu życia oraz powrotu młodych ludzi na sale treningowe.

Zaletą SaletaCoin’a jest fakt, że będzie go można wymieniać na poszczególne usługi oferowane przez sportowca. Będą to między innymi treningi personalne, porady treningowe, porady dietetyczne, ćwiczenia w prywatnej szkole boksu byłego pięściarza, treningi prowadzone online dla osób indywidualnych oraz zaawansowane metody treningowe dla sportowców, a także – wszelkie usługi około-sportowe związane z działalnością Przemysława Salety.

Duże zainteresowanie SaletaCoinem

Na rynku pojawiło się olbrzymie zainteresowanie nowym coinem po publikacji o początkach projektu, o którym nasz serwis pisał jako pierwszy „Przemysław Saleta robi własnego tokena SaletaCoin”. Do redakcji napłynęło bardzo dużo zapytań o możliwość nabycia tokena przed jego emisją rynkową. Jednak w tym przypadku nie będzie przedsprzedaży. W rozmowie z redakcją – Tomasz Rozmus, który w roku 2018 przeprowadził zbiórki ICO dla dwóch dużych projektów kryptowalutowych – stwierdził, że pula tokenów SaletaCoin rozejdzie się szybko z dwóch powodów:

  • mała ilość: 10% tokenów w sprzedaży początkowej
  • duża część uczestników rynku kupi czysto spekulacyjnie, gdyż jest to pierwszy token personalny w Polsce tak znanego i utytułowanego sportowca
BTC Invest Camp już niebawem!

Konferencja na której odbędzie się premiera SaletaCoin zorganizowana jest w dniach 23/24 stycznia w Tajlandii, w Bangkoku, na której spotkają się najwięksi influencerzy i znawcy branży krypto w Polsce. W stolicy Tajlandii swój udział zapowiedzieli również Polscy przedsiębiorcy z regionu Azji Poł-Wsch., przedstawiciele różnych branż, którzy widzą bardzo duży potencjał w technologii blockchain, również w swoich biznesach. Organizatorzy nie ukrywają, że takie spotkania to świetna okazja żeby nie tylko poszerzyć swój zakres wiedzy z tematu nowych technologii, ale również jedyna szansa, aby w jednym miejscu spotkać i wymienić się kontaktami z przedstawicielami polskiego biznesu w Azji.

Nowy kryptowalutowy kantor na premierę SaletaCoin

Aktualnie trwają również prace nad nową szatą graficzną kantoru Tokeneo.Cash oraz ulepszeniem jego funkcjonalności. Nowa odsłona kantoru ma być gotowa na 20 stycznia. Przypomnijmy, że Przemysław Saleta jest ambasadorem kantoru od września 2018 roku. Sprzedaż SaletaCoin w kantorze tokeneo.cash ruszy godzinę później po premierze w Bangkoku a zatem ok godziny 12:00 czasu polskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię