XRP Text: przesyłaj coiny na nr telefonu!

1
390
tokeneo, kryptowaluty, XRP Text przesyłaj coiny na nr telefonu
Wygląda na to, że zespół Ripple bawi się ostatnio całkiem dobrze. Kilka dni temu firma wypuściła nową reklamę, która w zabawny sposób pokazuje, jak powolny może być transfer pieniędzy w erze cyfrowej. Czy czeka nas rewolucja w przesyłaniu krypto?
XRP Text – wyzwanie dla tradycyjnej bankowości

Narracja Ripple w reklamie jest jasna: obecny system finansowy jest tak przestarzały, że pracownicy banków równie dobrze mogłyby obsługiwać swoich klientów wsiadając w samolot i przewozić ich pieniądze z jednego miejsca na drugie. Oczywiście dla firmy idealnym rozwiązaniem tej sytuacji jest nowe rozwiązanie zaproponowane przez Ripple.

Idzie nowe

Nowa platforma Ripple umożliwia natychmiastowe transakcje XRP wszystkim użytkownikom telefonów komórkowych na całym świecie. Aplikacja XRP Text pozwala na wysyłanie i odbieranie tokena za pośrednictwem zwykłego tekstu.

Narzędzie stworzone zostało przez niezależnych developerów XRP z WietseWind. XRP Text umożliwia wysyłanie XRP do osobistego portfela, a następnie natychmiastowe przesyłanie XRP na dowolny numer telefonu komórkowego. Może się to odbywać nawet wtedy, gdy dany odbiorca nigdy wcześniej nie korzystał z tej platformy. Imponującym jest fakt, że platforma nie potrzebuje żadnego procesu rejestracji.

Póki co beta, następnie Coinbase?

Obecnie XRP Text ma formę publicznej wersji beta. Developerzy ostrzegli, że w aplikacji mogą pojawić się drobne usterki, biorąc pod uwagę etap rozwoju, w którym się znajduje. Niewykluczone jest jednak, że platforma w najbliższym czasie umieszczona zostanie na liście Coinbase. Amerykańska giełda kryptowalutowa ogłosiła bowiem ostatnio, że dodane zostaną do strony nowe coiny. Być może dla społeczności skupionej wokół Ripple będzie to wielka chwila, na którą tak długo czekali.

Źródło: oracletimes.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię