Wersja BETA GIEŁDY TOKENEO jest już dostępna!

2
591
tokeneo.com, kryptowaluty, tokeneo, bitcoin, beta giełdy, wersja beta giełdy tokeneo, giełda, Wersja BETA GIEŁDY TOKENEO jest już dostępna!
Nadszedł w końcu czas, aby pochwalić się światu naszym projektem! Twierdzimy, że będzie on przełomowy, a jako zespół Tokeneo – dołożymy wszelkich starań, by okazał się również najlepszy spośród dostępnych na rynku. Panie i Panowie – przed Państwem wersja beta GIEŁDY TOKENEO!

Cały nasz team przez kilka ostatnich tygodni pracował w pocie czoła, aby udanie zakończyć pierwszy etap prac nad giełdą. Nie było łatwo, ale osiągnęliśmy zamierzony cel, który zgodnie uznaliśmy za „kamień milowy” naszego projektu.

 

Co udało się w tym czasie zrobić?

Po pierwsze – wystartowaliśmy z sukcesem (i wydaje się nam ważne, żeby to podkreślić) satelitarny produkt – Tokeneo.cash. W skrócie – jest to kantor, który umożliwia osobom nieposiadającym kryptowalut założenie swojego pierwszego wirtualnego portfela i dokonywanie tam transakcji oraz udział w naszym ICO.

O tym jak działa to narzędzie, jakie ma funkcjonalności oraz jak z niego korzystać, pokazywaliśmy niedawno w jednym z odcinków naszego programu: Bitcoin Sofa, który znajdziecie pod TYM LINKIEM.

Po drugie – uruchomiliśmy zbiórkę ICO, która – zgodnie z założonym planem – wystartowała 8 października 2018 roku. Koniec tego projektu planowany jest na dzień 30 grudnia 2018. Więcej o przyświecającej nam idei oraz całej koncepcji, dowiecie się w TYM MIEJSCU.

Po trzecie – zaplanowaliśmy naszą przyszłość, którą z dużym prawdopodobieństwem potrafimy przewidzieć i oszacować.

Przez najbliższe kilka tygodni będziemy prowadzić intensywną promocję za pośrednictwem influencerów, z którymi prowadzimy wstępne rozmowy, a także portali branżowych i social mediów (dostrzegamy tutaj ogromny potencjał).
Końcówka 2018 roku będzie dla nas niezwykle pracowita, bowiem to właśnie wtedy planujemy wprowadzić wspólną identyfikację wizualną wszystkich produktów z „rodziny Tokeneo”.

 

Wersja beta giełdy – czas START!

Wersja beta naszego projektu jest już dostępna online pod adresem: tokeneo.com. Mogą z niej korzystać wszyscy chętni użytkownicy, którzy chcą sprawdzić i „przeklikać” wszystkie jej funkcjonalności.

Głównym zadaniem wersji beta będzie pokazanie ogólnego kierunku rozwoju całej platformy. Da ona również możliwość rejestracji oraz bezpośredniego kontaktu z naszym supportem (działem wsparcia).

Bez Was – a zatem pierwszych użytkowników –  nie ruszymy do przodu, bowiem chcąc stać się najlepszym graczem na rynku, musimy zebrać odpowiedni feedback. Nie wiemy jak sprawdzą się zaproponowane przez nas funkcjonalności oraz jak Waszym zdaniem wygląda interface wersji beta. Może coś należy poprawić, coś innego wdrożyć? Jeżeli widzicie jakieś niedoskonałości – śmiało, dajcie znać! 🙂

Nasz docelowy produkt – Tokeneo 1.0, a właściwie jego start – zaplanowany jest na pierwszy kwartał 2019 roku. Prace planowane na najbliższe miesiące obejmą m.in. poprawki programistyczne (frontend, backend), sprawdzenie wszelkich standardów bezpieczeństwa (security) oraz rebranding: zarówno kantoru tokeneo.cash, jak i portalu tokeneo.blog.

Przed nami dużo pracy. Mamy wiele celów do zrealizowania i wiemy, że nie będzie to łatwe. Jedno jest natomiast pewne – jako zespół profesjonalistów, ale również pasjonatów świata kryptowalut, dołożymy wszelkich starań, aby nasz PRODUKT stał się numerem jeden na tym rynku!

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię