Użycie kryptowaluty w codziennym handlu przyspieszy rozwój świata

0
173
Twórca Litecoin LTC zaleca odejście od spekulacji cen i propaguje użycie waluty w codziennym handlu

Niedawno Charlie Lee, dyrektor zarządzający Fundacji Litecoin i twórca Litecoin wygłosił przemówienie podczas szczytu Litecoin 2018 w San Francisco. Lee mówił o przyjęciu kryptowaluty i dlaczego jest istotne, aby zwiększyć wykorzystanie jej jako pieniędzy.

Lee zaczął od zdefiniowania Litecoin jako zdecentralizowanego pieniądza lub pieniądza należącego do ludzi. Dlatego zachęcał ich do myślenia o tym, co mogą zrobić dla Litecoin, zamiast tylko przyjmować przeciwne podejście. Co więcej uważa on, że kupowanie Litecoina pozytywne wpływanie na jego ceny , ale jeszcze lepszym sposobem , by pomóc Litecoinowi, jest propagowanie jego rzeczywistego użycia wśród ludzi. Według informatyka:

Ludzie dzisiaj używając Litecoin i Bitcoin mogą nie rozumieć związanych z nimi korzyści. Być może jest on skomplikowany w użyciu, cena jest naprawdę niestabilna, ale gdy ludzie ominą to i zobaczą, co faktycznie znaczy posiadać swobodę pieniędzy, wtedy zdadzą sobie sprawę z tego, o co w tym wszystkim chodzi. Założę się, że połowa obecnych tutaj osób może nawet nie zrozumieć tego w pełni. Większość ludzi w tej przestrzeni znajduje się tutaj wyłącznie po to, aby spekulować na temat cen.

Następnie Charlie Lee wyraził życzenie

Społeczność musi nie tylko ominąć etap spekulacji, ale także zdać sobie sprawę z tego, że Litecoin jest tworzony jako stabilny pieniądz. Stwierdził on również, że być może będzie potrzeba całego pokolenia, aby ludzie uświadomili sobie wartość kryptowaluty w zakresie wolności nadzoru. Ujawnił też, że nie inwestuje w Litecoin, ale nadal kupuje Litecoin do codziennego użytku, gdzie tylko jest to możliwe. Dlatego wezwał słuchaczy do promowania Litecoin jako pieniędzy wśród przyjaciół, rodziny i znajomych.

Niedawno Fundacja Litecoin rozpoczęła również nową kampanię w celu promowania waluty wśród handlowców i sprzedawców. Kampania została nazwana #PayWithLitecoin i została wymieniona przez Lee w jego głównej wypowiedzi. Przedstawiono także portal internetowy stworzony przez jego fundację, aby pomóc handlowcom w zrozumieniu tego jako można w prosty sposób korzystać z Litecoin w codziennym handlu.

Na szczycie Fundacja Litecoin przeprowadziła ponadto test obciążeniowy dla sieci LTC, aby przedstawić efektywność transakcji kryptowaluty. Fundacja wysłała 0,1 LTC do 1 263 adresów techniką zwaną batching. Eksperyment został przeprowadzony przez Loshan’a, dewelopera LTC , który wykonał tylko dwie transakcje,żeby zasilić Litcoinem środkami wszystkie 1263 adresy. Dzięki batchingowi strona może zaoszczędzić opłatę przy transakcjach wykonywanych hurtowo i dokonywać tańszych płatności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię