TRON szybuje w górę po zapowiedzi “czegoś wspaniałego”

0
400
TRON szybuje w górę po zapowiedzi

Ostatnie godziny są wyjątkowo korzystne dla inwestorów kryptowalutowych. Jeden z istotniejszych graczy w środowisku, Justin Sun, zapowiada na Twitterze coś wielkiego dla swojego coina – TRON-a.

Ostatnie wzrosty

Noc z 26 na 27 maja była niezwykle optymistyczna dla fanów kryptowalut. Wystarczy wspomnieć BTC, który jeszcze dzień wcześniej utrzymywał się na granicy progu 8000 USD, a teraz śmiało przekroczył 8700 dolarów. Jednak nieco wcześniej szczęściu postanowił pomóc Justin Sun, założyciel TRON-a.

Na efekty nie trzeba było długo czekać, ponieważ TRX natychmiast zaliczył spore wzrosty. W ciągu pierwszych kilku godzin mogliśmy mówić o skoku rzędu 10%, a jeśli weźmiemy pod uwagę stan obecny, jest to wzrost o ponad 18%.

Wyjście z kryzysu?

TRON nie miał ostatnio dobrej passy. Dwa tygodnie temu z projektu wycofał się współzałożyciel i dyrektor techniczny, Lucien Chen. Powodem miały być "fundamentalne różnice" w wizji pomiędzy nim, a Sunem. Zarzucał on twórcy TRX, że postępuje wbrew ideologii kryptowalut, które z założenia powinny być zdecentralizowane. Ponadto uznał, że coin nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału marketingowego. Oto fragment tego, co powiedział Chen:

Od strony technologicznej to ja zbudowałem TRON. W jego sieci nie ma obecnie szans na funkcjonowanie aplikacji internetowych, jestem tego pewien. Jego ekosystem znacząco odbiega od aplikacji, których używają na co dzień klienci. Dapp w TRON-ie to tak naprawdę jeden wielki hazard.

Mimo wszystko, TRX konsekwentnie buduje swoją dominację w zakresie Dapp. W połowie maja odnotował on ponad 100 tysięcy użytkowników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię