Travala.com ogłasza partnerstwo z Fundacją Litecoin!

0
180

9 maja bieżącego roku Travala.com (popularna platforma turystyczna oparta na blockchainie) ogłosiła na Twetterze strategiczne partnerstwo z Fundacją Litecoin (LTC), by przyśpieszyć adopcję płatności w kryptowalutach.

Zgodnie z wydanym komunikatem w ramach kampanii Travel With Litecoin, użytkownicy będą mogli zaoszczędzić aż do 40% na rezerwacjach hotelowych zarówno na platformie turystycznej Travala.com, jak i LoecoWallet Litecoin.

Wspólna misja!

Według udostępnionych informacji współpraca ta będzie miała charakter długoterminowy. Stanie się ona kołowrotkiem napędzającym sukces gospodarki cyfrowej. Podkreślono również, iż Travala.com doskonale rozumie użyteczność kryptowalut w świecie rzeczywistym i dąży do tego, by miała ona odzwierciedlenie w praktyce. Dowodem na to jest, chociażby to, iż obecnie platforma ta obsługuje aż 15 kryptowalut, wśród nich znajdują się między innymi: Bitcoin (BTC)Litecoin (LTC)Ethereum (ETH). Od 13 kwietnia br. Travala.com akceptuje również płatności w TRON (TRX). Firma ta posiada w swojej ofercie nieruchomości w aż 210 krajach całego świata.

travala.com

Dyrektor generalny i założyciel Travala.com – Matthew Luczyński tak komentuje nowe partnerstwo:

Cieszymy się, że możemy rozpocząć tą niezwykłą ,,podróż z Fundacją Litecoin w celu wprowadzenia głównego nurtu kryptowalut do codziennego życia. Stanowi to dla nas kamień milowy, ponieważ kontynuujemy budowę naszej platformy turystycznej, aby móc powitać entuzjastów podzielających naszą wizję dotyczącą ekonomii kryptograficznej.

#PayWithLitecoin

Kampania skierowana jest bezpośrednio do społeczności Litecoina. Jej misją jest zachęcenie do dokonywania płatności w LTC. Zgodnie z komunikatem prasowym, oprócz rezerwacji biletów lotniczych, kart upominkowych, czy zabytkowych przedmiotów kolekcjonerskich i prywatnych podróży od 9 maja posiadacze owej kryptowaluty mogą z łatwością zarezerwować pobyt w hotelu za pośrednictwem Travala.com i LoecoWallet LitecoinLuczyński dodaje również, że nowa kampania jest doskonałym dowodem na to, iż branża podąża na bieżąco za zmieniającymi się trendami. Partnerstwo z Litecoinem pozwoli użytkownikom na korzystanie z elastycznego i wszechstronnego rozwiązania płatniczego.

Travala.com

Zobacz również: Facebook aktualizuje zasady reklamowe dotyczące blockchaina i kryptowalut!

Avatar
Pasjonatka nowych technologii i ich zastosowań. Nieustannie obserwuje rynek, by dostarczać swoim odbiorcom codzienną dawkę najnowszych informacji ze świata kryptowalut. Wierzy w potencjał blockchaina oraz w to, że technologia ta jest w stanie zrewolucjonizować wiele branż.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię