Travala.com akceptuje płatności w TRON (TRX)!

0
183
Travala.com-akceptuje-płatność-w-TRX

13 kwietnia bieżącego roku Travala.com (popularna platforma turystyczna oparta na blockchainie) ogłosiła przyjęcie tokena TRON (TRX), jako formy płatności przy dokonywaniu rezerwacji wszystkich hoteli, które obsługuje.

W tym artykule dowiesz się:

  1. Co zyskają klienci dokonując płatności za pośrednictwem TRX
  2. Czym zajmuje się firma Travala
  3. Jakie inne kryptowaluty są akceptowane przez Travala.com

Travala.com poinformowała, że od tej pory, jej klienci przy dokonywaniu rezerwacji mogą skorzystać z płatności za pośrednictwem TRX w ponad 550 000 hotelach na całym świecie. Dodatkowo za każdą transakcję wykonaną za pomocą owego tokena, użytkownicy otrzymają rabat w wysokości 15%.

Firma Travala powstała w 2017 roku. Obsługuje obecnie 567 928 nieruchomości w 210 krajach. Głównym jej założeniem jest całkowite poświęcenie się rewitalizacji branży turystycznej, która zdaniem firmy ma dopiero nadejść. Platforma turystyczna oparta na blockchainie ma na celu połączenie zdecentralizowanych technologii z tokenizowanymi strukturami motywacyjnymi w celu ułatwienia rezerwacji.Travela reprezentuje zdecydowany postęp w kierunku  przyjęcia głównego nurtu i rozwoju blockchaina.

TRON jest jedną z piętnastu kryptowalut przyjętych przez ową platformę. Travala.com  akceptuje między innymi takie waluty cyfrowe, jak Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC) czy Ethereum (ETH). Oczywiście platforma przyjmuje płatności również za pośrednictwem PayPal, Visa i MasterCard.

Travala

Zobacz również: Justin Sun przekazuje 1,5 miliona dolarów Uniwersytetowi Hupan!

Pasjonatka nowych technologii i ich zastosowań. Nieustannie obserwuje rynek, by dostarczać swoim odbiorcom codzienną dawkę najnowszych informacji ze świata kryptowalut. Wierzy w potencjał blockchaina oraz w to, że technologia ta jest w stanie zrewolucjonizować wiele branż.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię