TOP 5 kryptowalut przyszłości, które kosztują mniej niż 10 dolarów!

0
1595
kryptowaluty, kryptowaluty przyszłości, TOP 5 kryptowalut przyszłości, które kosztują mniej niż 10 dolarów!
Kryptowaluty kojarzą nam się głównie z Bitcoinem oraz Ethereum. Nie ulega jednak wątpliwości, że istnieje wiele innych tokenów, które mają niesamowity potencjał zwyżkowy. Listą czołowych pięciu kryptowalut przyszłości podzielił się niedawno Bloger – Cryptonite.

Cryptonite to znany bloger oraz entuzjasta i zarazem specjalista świata wirtualnych tokenów. Niedawno, na łamach portalu Hackernoon podzielił się z czytelnikami listą 5 czołowych kryptowalut przyszłości. Jego zdaniem mają one duży potencjał zwyżkowy i mogą stanowić świetną inwestycję długoterminową - w perspektywie dwóch najbliższych lat. Co istotne - wszystkie wymienione przez niego tokeny, mają cenę poniżej 10 dolarów.

Brak opłat transakcyjnych oraz czas trwania transakcji krótszy niż 2 sekundy, to kluczowe zalety tej kryptowaluty. Jej sieć, oparta jest na architekturze blokowo – sieciowej (block lattice). Dzięki takiemu rozwiązaniu, każdy użytkownik posiada swój własny blockchain. Nano ma nieograniczoną skalowalność, co – jak wiadomo - może stanowić rozwiązanie jednego z najbardziej powszechnych problemów świata kryptowalut.

Do głównych zalet tej kryptowaluty należą szybkie transakcje (czas trwania około 2 sekundy) oraz niskie opłaty transakcyjne, stanowiące jedynie część centa. XLM może stanowić w przyszłości platformę podobną do Ethereum. Jego konkurencyjna przewaga polega na tym, że jest szybszy i tańszy w użytkowaniu, niż druga najpopularniejsza kryptowaluta. Nie dziwi więc fakt, że niektóre podmioty przeniosły swoje projekty z tradycyjnej platformy Blockchain ETH na Stellar Lumens. XLM służy przede wszystkim do szybkiego transferu środków, dlatego też jest coraz chętniej stosowany przez olbrzymie spółki, takie jak IBM.

BAT jest kryptowalutą, stworzoną przez Brendana Eicha – współzałożyciela Mozilla Firefox oraz twórcę popularnego JavaScript.  Basic Attention Token może być używany głównie przez twórców treści, ale również reklamodawców i użytkowników korzystających z przeglądarki internetowej Brave (która samoistnie i automatycznie blokuje pojawiające się reklamy).
Kryptowaluta BAT może być używana w ramach wspomnianej przeglądarki na wiele sposobów – m.in wspieranie twórców treści poprzez darowizny i płatne subskrypcje oraz zakupy w aplikacji. Wirtualny token można też otrzymywać w zamian za oglądanie reklam. Według Cryptonite – technologia BAT może zostać wprowadzona w niedługim czasie w popularnych przeglądarkach takich jak Google Chrome czy też Mozilla Firefox, aby wynagrodzić reklamodawcom i twórcom internetowym stosowanie przez wielu użytkowników Adblocka.

Cryptonite w swoim artykule, wspomniał o swojej inwestycji w Verge. Gdy dokonywał zakupu tej kryptowaluty (latem, zeszłego roku) jej cena wynosiła około 0,002 dolara. W grudniu 2017 roku  cena wzrosła do 0,19 USD, a więc znany bloger zanotował spory zysk z inwestycji. Stwierdził również, że XVG ma w dalszym ciągu ogromny potencjał.
W tym miejscu warto wspomnieć, że Verge jako technologia nawiązał współpracę m.in z Pornhub, a jego główne zalety (takie jak ukrywanie lokalizacji i tożsamości użytkowników serwisu) sprawiają, że należy go brać bardzo na poważnie.

Ostatnią krytpowalutą wskazaną przez blogera była EOS, która planuje stać się w niedalekiej przyszłości konkurencją dla Ethereum, umożliwiając rozwój zdecentralizowanych aplikacji (dApps). Deweloperzy odpowiedzialni za tą technologię zapewniają, że rozwiąże ona m.in problemy skalowalności.
Choć sam Cryptonite nie jest przekonany do wszystkich zalet tego tokenu, wierzy, że EOS zajmie niebawem istotne miejsce wśród kryptowalut przyszłości.

Jako Tokeneo - dodalibyśmy również do powyższej listy kryptowalutę Ripple (XRP), która w przeciągu niespełna dwóch ostatnich tygodni zwyżkowała o ponad 110%. Dzięki temu, po raz drugi w swojej historii – znalazła się na drugim miejscu w rankingu kapitalizacji rynkowej, wyprzedzając tym samym... Ethereum, które już od dłuższego czasu boryka się ze znaczącymi spadkami.

Dlatego jeżeli dalej wierzycie w potężną moc „Bitcoina i spółki” nie wahajcie się inwestować. Czasami niewielkie kwoty mogą przynieść wymierne korzyści.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię