Tokeny Gram na giełdzie Liquid

0
48
https://www.financemagnates.com/thought-leadership/will-gram-replace-bitcoin-or-revive-cryptocurrency-markets/

Giełda kryptowalut Liquid będzie prawdopodobnie pierwszą, która wprowadzi tokeny Gram, stworzone przez Telegram.

Nowe tokeny Gram wchodzą na rynek 

Telegram, który nie przedstawił oficjalnego oświadczenia, stał się przedmiotem międzynarodowej uwagi w ubiegłym roku. Przeprowadził wtedy zbiórkę ICO dla tokenów Gram, na której zebrano 1,7 miliarda dolarów na projekt Telegram Open Network (TON). 

Według wiadomości z nieoficjalnego kanału TON na Telegram, Liquid może próbować wykorzystać cały ten szum wokół niewydanego jeszcze tokena. Potencjalni inwestorzy powinni poczekać na oficjalne informacje z Telegram. 

Po ICO uznano, że nie będzie żadnych innych publicznych następstw tego wydarzenia. Okazało się jednak, że największa organizacja inwestująca w Gram, Gram Asia, będzie teraz oferować nieujawniony numer przed pełną sprzedażą w październiku. 

Dzielimy się wizją bardziej bezpiecznego i otwartego systemu transferu, aby umożliwić powszechne wdrożenie kryptowalut. 

 Infrastruktura blockchaina TON może pomóc w zwiększeniu obecnych możliwości Telegram jako sieci peer-to-peer.  Wprowadzimy również portfele kryptowalutowe dla bardziej zaangażowanych użytkowników Telegram. 

 Tak komentuje w komunikacie prasowym dyrektor generalny giełdy Liquid, Mike Kayamori. 

Kto będzie mógł korzystać z nowych tokenów? 

Wymagania dotyczące udziału w pierwszej publicznej sprzedaży są dość rygorystyczne. Obywatele wielu krajów zostało wykluczonych z powodów regulacyjnych. W rzeczywistości tokenami Gram nie będzie można handlować, zamiast tego będą one przechowywane w stablecoinach USDC (USD Coin) do października. 

Warunki te pojawiły się mniej więcej dwa tygodnie po wydaniu przez Telegram wersji testnetowej klienta TON.  Samo w sobie jest to wynikiem szeroko zakrojonego procesu rozwoju oraz daty uruchomienia Q3. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię