Rana DiOrio o technologii blockchain na rynku wydawniczym

0
66

Założycielka nowatorskiego wydawnictwa książek dla dzieci Rana DiOrio wprowadza w życie nowy projekt oparty o technologię blockchain. Ma on na celu demokratyzację oraz decentralizację transakcji dotyczących praw własności intelektualnej (IP). Swoją wizją DiOrio podzieliła się podczas tegorocznych targów książek w Londynie.

Zdaniem dyrektora generalnego Creative Mint istnieją dwa potężne wektory technologii, które wyznaczą kurs dla mediów. Są nimi sztuczna inteligencja i blockchain. DiOrio twierdzi, iż opowiadanie historii zawsze będzie kluczową częścią tego, kim jesteśmy jako ludzie, lecz sposób, w jaki opowiadamy te historie wciąż ewoluuje.

Creative Mint dąży do uruchomienie i przyśpieszenie rozwoju marek celowych. Firma jest w trakcje tworzenia platformy służącej do demokratyzacji i decentralizacji transakcji dotyczących praw własności intelektualnej (IP) poprzez wykorzystanie mocy technologii blockchainCEO Creative Mint podaje, iż projekt ten może przyczynić się do sukcesu każdego swojego partnera oraz rozwoju marki. Platforma ta ma być dostępna dla swoich użytkowników 24 godziny na dobę. Jest to strona internetowa (oparta na chmurze) i aplikacja korporacyjna.

Technologia przyszłości

CEO Creativ Mint wyjaśnia, iż technologia blockchain może być pomocna w zapewnieniu przejrzystości i bezpieczeństwa przy każdej e-transakcji.

Technologia blockchain jest obietnicą, którą świat wydawniczy jest zaintrygowany. Wyobraźmy sobie cyfrową księgę tzw. inteligentnych kontraktów, która jest trwała i nieodwracalna, wtedy to bowiem zaczniemy rozumieć jak wiele blockchain jest w stanie zaoferować światu online.

Dodaje DiOrio.

Zobacz również: IKEA: świetlana przyszłość oparta na blockchainie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię