Prawo na blockchainie, czyli rozmowa z Maciejem Stępą – prelegentem BTC Invest Camp w Bangkoku

0
110
kryptowaluty, tokeneo, bitcoin, blockchain, technologia blockchain, Prawo na blockchainie, czyli rozmowa z Maciejem Stępą - prelegentem BTC Invest Camp w Bangkoku
O aspektach prawnych związanych z technologią blockchain, warunkach prawno-podatkowych dla biznesu w Polsce oraz nowych regulacjach dotyczących inwestowania w krypto – w ciekawej i inspirującej rozmowie Tomka Maciejewskiego z Maciejem Stępą. Zapraszamy!

Niespełna godzinny materiał wideo, w którym poruszone zostało kilka niezwykle ważnych aspektów dotyczących całej krypto-branży.

Tomek Maciejewski – biznesmen, autor bloga „Tam gdzie chcę”, zajmujący się na co dzień marketingiem i animacjami oraz wielki zwolennik pracy zdalnej, w rozmowie z Maciejem Stępą – prezesem oraz współzałożycielem spółki Profit Plus – zajmującej się doradztwem biznesowym, skierowanym głównie do przedsiębiorców budujących swoje firmy w Polsce.

Mega ciekawa i merytoryczna rozmowa dotycząca technologii blockchain i wszystkich aspektów prawnych obracających się wokół niej. Jak wygląda prawo podatkowe dla biznesu w Polsce i jak to się ma to regulacji dotyczących rynku wirtualnych tokenów?

Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań – doszukujcie się poniżej! Serdecznie zapraszamy! 🙂

Live z Maciejem Stępą

Live z Maciejem Stępą o aspektach prawnych związanych z blockchain, warunkami prawno-podatkowymi dla biznesu w Polsce oraz nowymi regulacjami dotyczącymi inwestowania w krypto. Zapraszamy!

Opublikowany przez Tokeneo.blog - kryptowaluty, Bitcoin, Ethereum, Litecoin Wtorek, 20 listopada 2018

 

Zachęcamy również do udziału w naszej konferencji BTC Invest Camp w Bangkoku, która odbędzie się 23/24 stycznia w stolicy Tajlandii! Grono prelegentów tworzą wybitni eksperci branży kryptowalutowej, którzy podzielą się z uczestnikami swoją ogromną wiedza i doświadczeniem! Maciej Stępa będzie jednym z nich! Chcecie się dowiedzieć więcej? 🙂

Bilety oraz wszystkie szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ. Zapraszamy! 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię