Powstała ciekawa platforma marketingowa oparta na blockchain

0
91
Poznajemy technologię Blockstamp. Jak zabezpieczyć swoje dane dzięki blockchain?

Szwedzka firma marketingowa Tradedoubler uruchomi platformę opartą na blockchain. Jej ideą jest łączenie wydawców z reklamodawcami - dowiadujemy się tego z komunikatu prasowego opublikowanego 27 lutego.

Cyfrowa sieć reklamowa, która będzie służyć jako zdecentralizowany magazyn danych, umożliwi zautomatyzowane i bardziej przejrzyste interakcje między reklamodawcami i wydawcami lub witrynami, które chcą wyświetlać reklamy. Platforma ma wystartować 20 marca 2019 r. i dość szybko się rozwijać. Już w 2. połowie tego roku mają zostać włączone nowe funkcje.

Jak to działa?

Interfejs wydawcy ma zawierać takie funkcje jak: "kanały produktowe", centrum wsparcia i specjalny generator raportów. Tradedoubler twierdzi, że umożliwi firmom podejmowanie szybszych decyzji w celu zwiększenia przychodów.

Klienci będą prawdopodobnie mogli zintegrować platformę z własnymi usługami lub opracować własne aplikacje biznesowe w oparciu o istniejący ekosystem.

Tradedoubler uważa, że ​​"otwarta platforma z globalnymi interfejsami API" przyczyni się do wprowadzenia bardziej innowacyjnych produktów, inspirując "nową generację marketingu afiliacyjnego".

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię