Powstają kolejne pomniki na cześć Satoshi Nakamoto

0
150
Satoshi Nakamoto ma na całym świecie coraz więcej wyznawców. Na cześć założyciela najpopularniejszej kryptowaluty Bitcoin powstały kolejne wirtualne posągi.
Nowy wymiar Satoshi Nakamoto

Tej jesieni wirtualne pomniki Satoshi Nakamoto stanęły już w ośmiu miastach USA. Znaleźć można jest w Cambridge, Mountain View, Nowym Jorku, Cupertino, Stanford, San Francisco, Los Angeles i Miami. Działalność Satoshi Nakamoto Republic pokazuje, jak w pomysłowy sposób połączyć prawdziwy świat z technologią AR w jednej aplikacji.

Digitalizacja miast

Firma przypuszcza, że jej działalność będzie stymulować szybko rozwijającą się digitalizację obiektów dziedzictwa kulturowego w prawdziwych miastach. Ich celem jest także stworzenie wirtualnej sieci społecznej i wirtualnych reklam do celów biznesowych. Jak mówi Andrii Moroz, współzałożyciel projektu, platforma pomoże ludziom wyrazić siebie, wprowadzić nowe kolory do codziennego życia – nie tylko dla rozrywki, ale także korzyści komercyjnych.

tokeneo, kryptowluty

Kup wirtualną posiadłość

Satoshi Nakamoto Republic jest inicjatorem projektu, którego celem jest stworzenie przy użyciu technologii AR wirtualnych miast. SNR chce następnie połączyć wszystkie te miasta w wirtualną republikę. Projekt ruszył 9 miesięcy temu. Do tej pory powstało łącznie 11 miast w Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii i na Ukrainie.

Instalacja pomników Satoshi Nakamoto jest pierwszym krokiem dla wirtualizacji całego miasta. Posąg stanowi bowiem centrum miasta o rozszerzonej rzeczywistości. Od listopada do grudnia 2018 roku trwa sprzedaż wirtualnej ziemi i instalacji wirtualnych obiektów przy użyciu kodów QR i współrzędnych.

Źródło: en.bitnovosti.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię