Wódka na Blockchainie. Witamy Polish Vodka Coin na naszym pokładzie!

1
3020
Kryptowaluty, Polish Vodka Coin, Wódka na Blockchainie. Witamy Polish Vodka Coin na naszym pokładzie!
Z radością informujemy, że w dniu 19 września 2018 roku zostało zawarte porozumienie w sprawie współpracy pomiędzy Polską Fabryką Wódek Old-Distillery a naszą firmą Tokeneo Limited.

Polska Fabryka Wódek - Old-Distillery zdecydowała się na tokenizację swojego zakładu na niebagatelną sumę – 25 milionów dolarów!  Nie dość, że spółka z Poznania zainwestowała w najnowocześniejszą linię produkcyjną, to jeszcze postawiła olbrzymi krok w kierunku przyszłości, wybierając alternatywny rynek kryptowalut.

Obie strony zadeklarowały chęć współpracy w celu realizacji działań prowadzących do listowania tokenu: POLISH VODKA COIN. Emisja kryptowaluty odbędzie się na giełdzie Tokeneo. List intencyjny w tej sprawie został właśnie podpisany.

Old-Distillery ma najnowocześniejszą w Polsce linię do rozlewania alkoholi, a do samej fabryki należą m.in takie marki jak Paderewski i Maxus – znane na całym świecie wódki klasy premium. Cały proces produkcyjny można zobaczyć na poniższym materiale:

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że fabryka nie zdecydowała się na ICO, a alternatywny wobec niego proces ETO. Oznacza to, że do tokenu będą przypisane dodatkowe prawa (m.in prawo do partycypowania w zyskach firmy w przypadku sprzedaży marki).

Bardzo się cieszymy i dziękujemy za zaufanie. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie długa i owocna. Witamy na pokładzie!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię