Phil Konieczny: wzrosty BTC przyciągają na rynek nowych inwestorów!

0
349
Phil Konieczny wzrosty BTC przyciągają do rynku nowych inwestorów

Niedawno na kanale YouTube ukazał się nowy materiał Phila Koniecznego zatytułowany  „Wzrosty na rynku kryptowalut  –  moje przemyślenia i strategia”. Autor omówił w nim obecną sytuację na rynku oraz podzielił się własnymi spostrzeżeniami na temat inwestycji.

Konieczny wspomina o tym, że duże wzrosty Bitcoina (BTC) przyciągnęły zarówno nowych inwestorów, jak i tych, którzy odeszli po spadkach. Można to zaobserwować np. na przykładzie YouTube. Konieczny dzieli się ze swoimi odbiorcami informacją, iż na przełomie lutego i marca jego kanał odnotowywał spadki. W tej chwili przybywa mu coraz więcej subskrybentów (około 40 dziennie). Duża część nowicjuszy zaczyna interesować się rynkiem kryptowalutowym. Wytworzyła się również pewna panika wśród inwestorów, popłoch ten napędza ich do kupna i sprzedaży bez głębszej analizy sytuacji na rynku.

Brak reakcji rynku na złe newsy?!

YouTuber zauważa również, iż rynek przestaje reagować na złe newsy. Informacje takie jak: zhakowanie giełdy kryptowalutowej Binance oraz wstrzymanie na niej wpłat i wypłat, problemy Bitfinexa z wypłatą części środków użytkowników o wartości 430 miliona dolarów, czy propozycja zdelegalizowania kryptowalut w całych Stanach Zjednoczonych wydana przez amerykańskiego kongresmena, nie budzą już paniki. Konieczny stwierdza, że wiadomości te byłyby zupełnie inaczej odebrane 3-4 miesiące temu. Jego zdaniem wówczas rynek „szorowałby” po dnie.

Subiektywna opinia

Zdaniem Koniecznego skakanie z projektu na projekt i próba przewidywania sytuacji na rynku nie są dobrymi rozwiązaniami. Twierdzi on bowiem, iż o wiele lepiej jest zbudować portfolio długoterminowe, a przy tym uśredniać cenę (czyli kupywać kryptowalutyt mniejszymi partiami), a gdy jest okazja, grać pod dane wydarzenia osobnym kapitałem akumulując np. stablecoiny. Zdaniem Koniecznego do nadchodzącej hossy trzeba mieć obraną jakąkolwiek strategię, by nie dać się złapać na FOMO. Autor materiału oczywiście zastrzega sobie, iż jest to tylko  jego osobiste zdanie, nie zaś porada inwestycyjna.

Więcej informacji znajdziecie w materiale wideo, do którego obejrzenia gorąco was zachęcamy! Podzielcie się również własnymi spostrzeżeniami na temat obecnej sytuacji na rynku.

 

Avatar
Pasjonatka nowych technologii i ich zastosowań. Nieustannie obserwuje rynek, by dostarczać swoim odbiorcom codzienną dawkę najnowszych informacji ze świata kryptowalut. Wierzy w potencjał blockchaina oraz w to, że technologia ta jest w stanie zrewolucjonizować wiele branż.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię