PewDiePie dołączył do platformy opartej na blockchain

0
89
PewDiePie dołączył do platformy opartej na blockchain

Jeden z najpopularniejszych youtuberów na świecie, PewDiePie, będzie publikował treści w serwisie DLive, bazującym na technologii blockchain.

Miliony widzów

Z liczbą 93 milionów subskrybentów PewDiePie (Felix Kjellberg) jest absolutnym światowym liderem w tej kategorii w serwisie YouTube. Jego ostatni film (9 kwietnia 2019 roku) obejrzało już ponad 4.4 miliona użytkowników. W tym filmie ogłosił swoją decyzję i jej powody.

Czym jest DLive?

DLive to zdecentralizowana platforma streamingowa oparta na blockchainie Lino (Livestream Now). Wynagradza ona nie tylko twórców treści, ale także widzów przy pomocy tokena znanego jako lino points.

Niezwykle się cieszę, że znów będę mógł regularnie streamować. DLive to dla mnie świetne miejsce, ponieważ jestem dla nich takim samym partnerem, jak każdy inny streamer na tej platformie.

– stwierdził Kjellberg.

Wzajemne wsparcie

Dodatkowo, warto podkreślić, że DLive różni się od YouTube o tyle, że najważniejsza nie jest konkurencja, a wspieranie się nawzajem. Jak powiedział Wilson Wei, założyciel platformy:

DLive to miejsce, gdzie zamiast ze sobą konkurować, nagradzamy twórców, którzy sobie pomagają. PewDiePie zawsze zaciekle bronił wartości, które wyznajemy. On wierzy w to, co robimy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię