Payeer - wygodny portfel na kryptowaluty

1 min czytania
Payeer - wygodny portfel na kryptowaluty

Ethereum, Bitcoin, dolary, euro a nawet ruble w jednym miejscu? Oczywiście! Takie możliwości oferuje portfel internetowy Payeer.

Informacje ogólne o portfelu

Payeer powstał w 2013 roku i od tego czasu utrzymuje równy poziom, jeśli chodzi o jakość i niezawodność. Zapewnia w prosty i przejrzysty sposób wykonywanie transakcji internetowych. Umożliwia swobodną wpłatę, wypłatę a także wymianę dowolnych walut i kryptowalut, które posiadamy w portfelu. Opłaty naliczane są podczas: odbioru przelewu od innego użytkownika, przewalutowania pieniędzy, odzyskiwania hasła, weryfikacji SMS. Założenie konta jest darmowe, ale wiąże się ze wgraniem dokumentu tożsamości, który zostanie poddany weryfikacji. Wszystko po to, aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo i wiarygodność użytkownika.

Zalety portfela Payeer

Obsługiwany jest w ponad 200 krajach i zintegrowany z licznymi międzynarodowymi systemami płatniczymi. Bez opłat można wysyłać dowolną walutę do innych użytkowników. Nie posiada żadnych ograniczeń związanych z przelewami wewnętrznymi. Payeer stworzył własny kantor, umożliwiający swobodną wymianę walut i kryptowalut. Oferuje 6-poziomowy program partnerski, dzięki któremu otrzymuje się prowizję, w wysokości nawet 11% od obrotu. Unikatową funkcję pełni również karta Payeer Platinum MasterCard, pozwalająca wypłacać gotówkę z tradycyjnego bankomatu. Wyrobienie takiej karty kosztuje albo 9,95$ za pośrednictwem AirMail albo 44,95$ za pośrednictwem DHL Express. Wybór tańszej opcji wiąże się z wydłużonym czasem oczekiwania na przesyłkę - do 25 dni. Skorzystanie z droższej wersji gwarantuje dostawę w ciągu 5 dni roboczych.
Komentarze