MyEtherWallet wprowadza na rynek swojego explorera sieci bloków

0
32

MyEtherWallet (MEW), główny dostawca portfela sieci Ethereum (ETH), ogłosił wprowadzenie na rynek swojego explorera blockchain.

Projekt poinformował o tym użytkowników za pośrednictwem postu na Twitterze 11 marca.

Explorer EthVM pokazuje teraz dane z sieci Ropsten, testnetu Ethereum. Po wdrożeniu głównej sieci Ethereum (tzw. mainnetu) EthVM ma w założeniu konkurować z Etherscan, obecnie wiodącym eksploratorem bloków Ethereum.

W tweecie informującym o nowościach MEW poprosił użytkowników o zgłaszanie opinii na temat nowego narzędzia.Co ważne EthVM będzie przeglądarką bloków opartą na otwartym protokole, co będzie wyróżniało ją na rynku.

Ze strony MEW to krok w kierunku dywersyfikacji działań.

Czym jest MEW?

MEW to jeden z bardziej popularnych blockchainowych walletów, nad którymi mamy pełną kontrolę ponieważ klucz prywatny należy wyłącznie do nas. Jedynym zagrożeniem prowadzącym do utracenia coinów znajdujących się na portfelu może być niedostateczna ochrona naszego komputera przed wirusami.

Publicysta oraz promotor walut cyfrowych i technologii blockchain. W 2016 r. współorganizował pierwsze w Polsce (i w tej części Europy) konsultacje społeczne dot. kryptowalut w Sejmie. Od lipca 2017 r. pełni funkcję sekretarza w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię