Moon Litecoin - czym jest i jak działa kran kryptowalutowy

2 min czytania
Moon Litecoin - czym jest i jak dziala kran kryptowalutowy

Moon Litecoin, pozwala na zarobienie ułamków coinów, przy niewielkim wysiłku. Na czym polega działanie tego rozwiązania?

Moon Litecoin - co to jest?

Moon Litecoin to tzw. kran, dzięki któremu użytkownicy mogą zarobić różne ilości litecoinów, o różnych porach dnia. Według informacji, podanej na oficjalnej stronie Moon Litecoin, użytkownik decyduje kiedy, i jak często chce odbierać nagrodę. Minimalny czas pomiędzy roszczeniami, wynosi tylko 5 minut. Oznacza to, że użytkownicy mogą odbierać mniejsze kwoty coinów co 5 minut, lub poczekać i odebrać większą nagrodę raz dziennie. Warto jednak pamiętać, że kran początkowo wypełnia się bardzo szybko a później zwalnia. Aktualne stawki roszczeń na Moon Litecoin: stawki roszczen moon litecoinŹródło: moonliteco.in 

Jak złożyć roszczenie w Moon Litecoin?

Aby złożyć roszczenie, użytkownik musi najpierw zalogować się na stronie moonliteco.in. Może to zrobić za pomocą adresu portfela kryptowalutowego lub adresu e-mail. W przypadku użycia adresu portfela, należy upewnić się, że jest on powiązany z portfelem, który pozwoli na transakcję progową, wynoszącą 500 000 litoshi (0,005 LTC). moon litecoin - skladanie wnioskuŹródło: onlineoverload.com  Po pomyślnym zalogowaniu się, można złożyć roszczenie. Aby to zrobić, należy kliknąć przycisk "claim now". Następnie użytkownik przechodzi weryfikację za pomocą CAPTCHA lub Solvemedia. Po złożeniu roszczenia, wyświetlona zostanie strona kranu, z widoczną informacją o roszczeniu oraz ilością żądanego litoshi. moon litecoin - udane zgloszenieŹródło: onlineoverload.com  Warto również pamiętać, że istnieją krany dla innych kryptowalut, jak na przykład: Moon Bitcoin, Moon Dash czy Moon Bitcoin Cash.

Nie możesz złożyć roszczenia?

Problem ze złożeniem wniosku, może być spowodowany następującymi czynnikami:

  • Włączona blokada reklam - włączona funkcja blokowania reklam sprawia, że nie będziesz mógł złożyć roszczenia. Wyłącz blokadę i spróbuj ponownie.
  • Niezgodność przeglądarki lub urządzenia - może okazać się, że twoja przeglądarka lub urządzenie nie jest obsługiwane przez kran. Wówczas w momencie próby zgłoszenia roszczenia, pojawia się komunikat o błędzie. W takim wypadku wypróbuj inną przeglądarkę lub urządzenie.
  • Niepoprawne wypełnienie CAPTCHA - możliwe, że nie udało się poprawnie rozwiązać CAPTCHA lub Solvemedia. W takim wypadku należy ponownie złożyć wniosek.

 

Komentarze