LiveEdu, czyli „Netflix dla kryptowalut” – ucz się poprzez oglądanie filmów!

0
608
LiveEdu, kryptowaluty, tokeneo, LiveEdu, czyli „netflix dla kryptowalut” – ucz się poprzez oglądanie filmów!
Projekt oparty o technologię Blockchain - Education Ecosystem rozwija zdecentralizowaną, internetową platformę edukacyjną o nazwie LiveEdu. Narzędzie to umożliwi zdobycie informacji na temat świata kryptowalut, w sposób szybki i przystępny, bo poprzez oglądanie filmów!

Zgodnie z założeniami - platforma edukacyjna LiveEdu zapewni dostęp do wiedzy przede wszystkim osobom zorientowanym w temacie wirtualnych tokenów i nowych technologii oraz „dużym i doświadczonym graczom”, kładąc jednocześnie mniejszy nacisk na osoby początkujące. Cała nauka ma opierać się przede wszystkim na zgłębianiu takich zagadnień jak: kryptowaluty, technologia blockchain, programowanie oraz sztuczna inteligencja.

 

„Netflix dla rozwoju zawodowego"

Firma odpowiedzialna za to przedsięwzięcie, opisuje swój projekt jako „Netflix dla rozwoju zawodowego”. Twórcy twierdzą, że LiveEdu będzie znacznie odbiegać od platform dostępnych już na rynku, bowiem będzie uczył przede wszystkim umiejętności praktycznych, a jego beneficjentami zostaną osoby doświadczone, chcące jedynie „pogłębić swoją wiedzę”.

Według badań przeprowadzonych przez branżę szkoleniową, kwota przeznaczona na rozwój zawodowy na całym świecie wyniosła niemal 360 miliardów dolarów (w 2016 roku), natomiast już rok później wartość ta wzrosła do 362,2 mld USD! Education Ecosystem ogłosił ambitny cel – „zakłócenie profesjonalnego sektora szkoleń”.

 

Na czym polega LiveEdu?

LiveEdu to internetowa platforma edukacyjna, na której średnio zaawansowani i doświadczeni „uczniowie” będą mogli uzyskać aktualne informacje na temat branż przyszłości (z głównym naciskiem na kryptowaluty i technologię Blockchain), od ekspertów i specjalistów z tego sektora.
Oprócz wspomnianych już wyżej obszarów wokół których obracać się będzie platforma, każdy użytkownik znajdzie tam również ciekawe informacje na temat tworzenia gier wideo, cyberbezpieczeństwa, projektowania, rzeczywistości wirtualnej (VR) oraz rzeczywistości rozszerzonej (AR).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię