Kurs i Prognozy Kryptowaluty Monero: Fibonacci Team Analiza techniczna Monero

0
147

Zapraszamy na analizę kryptowaluty monero autorstwa Fibonacci Team: XMRUSD Analiza techniczna Monero

27.08.2018 Monero XMRUSD

Monero 23 września dotarło do bardzo mocnej zapory podażowej zbudowanej z korekty prostej oraz zewnętrznego zniesienia o współczynniku 127,2%.

Cena nie zaksięgowała w pełni górnej bandy stanowiącej koniec korekty. Z tego poziomu jest bardzo duże prawdopodobieństwo re-testu tego obszaru.

xmr

Interwał H4

Obecnie lokalnym wsparciem pozostaje poziom 108$ – 109$. Zbudowany jest on z clustra Fibo 78,6 i 61,8% oraz mierzenia FS100

xmr1

Interwał H2

Kamil Bejm – Fibonacci Team


Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie oraz podczas nagrań video nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty. Wydarzenie jest przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia zainteresowanych inwestowaniem w produkty finansowe wysokiego ryzyka. Pamiętaj, że te produkty mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię