Kurs i Prognoza Kryptowaluty Ethereum: Fibonacci Team, ETHUSD – Analiza techniczna Ethereum

0
156
Zapraszamy na analizę kryptowaluty ethereum autorstwa Fibonacci Team: ETHUSD – wypełnił sekwencje harmoniczną o nazwie Bat.

20.08.2018 Ethereum, ETH, ETHUSD

Najbliższe wsparcie na Ethereum (ETH) wyznaczone jest na bazie dwóch harmonicznych formacji: Gartley’a i FT-Pattern. Pierwszy z układów wzmocniony jest przez geometryczną zależność odcinków AB=CD.

Z kolei w pobliżu punktu ,,D’’ drugiego układu ulokowane jest zewnętrzne zniesienie Fibo 161,8%.

 

Interwał H4

W przypadku wzrostu presji popytowej otwarcie pozycji sell można rozpatrywać w obszarze 250$, w którym to ulokowany jest układ harmoniczny FT-Pattern wzmocniony przez mierzenie FS100 oraz poziom 161,8%

Interwał H4

Kamil Bejm – Fibonacci Team


Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie oraz podczas nagrań video nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty. Wydarzenie jest przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia zainteresowanych inwestowaniem w produkty finansowe wysokiego ryzyka. Pamiętaj, że te produkty mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię