Kryptowaluta TRON, czyli nowy Internet i nieograniczona rozrywka dla każdego!

0
721
krytpowaluty, tokeneo, TRON, Kryptowaluta TRON, czyli nowy Internet i nieograniczona rozrywka dla każdego!
Tron to kryptowaluta i zarazem platforma oparta o technologię Blockchain, mająca na celu stworzenie nowego, lepszego i zdecentralizowanego Internetu, zapewniającego nieograniczony dostęp do wszystkich treści związanych z rozrywką!
Czym jest TRON, czyli o co tyle hałasu?

TRON to wirtualny token, który w ostatnim czasie zyskuje na popularności. Wszystko za sprawą ambitnych planów jego twórców, którzy chcą, by w nieodległej przyszłości ich platforma zrewolucjonizowała rynek online. TRX ma się bowiem stać nowym, zdecentralizowanym Internetem (Internet 3.0), zapewniającym dostęp do nieograniczonej rozrywki. Technologia ma łączyć twórców z odbiorcami bez jakichkolwiek pośredników (przy wykorzystaniu Blockchain) tworząc ekosystem, który zapewni prywatność użytkownikom i będzie całkowicie odporny na cenzurę oraz próbę kontroli z zewnątrz. W sieci Tron docelowo mają znajdować sie filmy, muzyka i gry, ale tak właściwie każdy znajdzie tam coś dla siebie. Znaczącą kwestię stanowi fakt, że platforma zapewni wszelkie środki wymiany wartości (token TRX), które będą służyć do natychmiastowych i w pełni darmowych płatności za usługi w sieci.

 

200x szybszy od Etherum, 100 x tańszy od EOS

Założyciel oraz współtwórca platformy Tron – Justin Sun zapewnił, że dzięki aktualizacji swojego oprogramowania (z 8 października 2018 roku), która umożliwi w przyszłości zawieranie smart-contractów w sieci, jego token stał się co najmniej dwieście razy szybszy od Etherum i przynajmniej stukrotnie tańszy od EOS, czyli notabene jego dwóch największych konkurentów.

Aktualizacja nosi nazwę Odyssey 3.1 i jak poinformował Sun – została już zaimplementowana. Głównym jej założeniem było uruchomienie tzw. TRON Virtual Machine, czyli wirtualnej maszyny, która pozwoli programistom m.in kodować smart-contracty, które początkowo będą funkcjonować w sieci testowej.

Dzięki aktualizacji, notowania kryptowaluty TRON, w dniu ogłoszenia zmian wzrosły o ponad 8%, osiągając wartość 0,028 dolara. Obecnie TRX notowany jest po 0,026 dolara, a jego kapitalizacja wynosi ponad 1,7 mld dolarow.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię