Koniec świata – BITCOIN upada…? BZDURA!!

0
2096
tokeneo, kryptowaluty, bitcoin, upadek bitcoina, BZDURY! Koniec świata - BITCOIN upada... BZDURA!!
Wartość najpopularniejszej kryptowaluty na świecie w przeciągu ostatnich dwunastu godzin znacznie zmalała. Czy to oznacza, że to początek końca Bitcoina? Zanim przejdziemy do naszej analizy odpowiemy krótko – BZDURA!

Po dzisiejszych nocnych spadkach łatwo zaobserwować ogromną panikę, która udziela się wśród sympatyków (inwestorów) wirtualnych tokenów. Cena Bitcoina spadła do poziomu 6.000 dolarów, co na forach internetowych oraz grupach facebookowych zostało przyjęte z dużym niepokojem oraz zwątpieniem i niepewnością. Zespół Tokeneo postanowił uspokoić nieco wszystkich użytkowników świata cyfrowych coinów, dlatego poniżej zamieszczamy naszą krótką analizę techniczną!

Jeżeli mówimy o cenie Bitcoina – spadła ona do przedziału, w którym i tak znajduje się od od niemal 5 miesięcy (6000 – 6500 USD). Dodatkowo spadki – co widać na poniższym wykresie – nie były na dużym wolumenie. Aktualnie (na kontrakcie terminowym) widzimy wolumen równy 2814, co stanowi średnią z ostatnich 6 tygodni. Sytuację tą obrazuje poniższy wykres:

 

tokeneo, kryptowaluty, Bitcoin spadki, Bitcoin, wykres

 

Co więcej – na wolumenie skumulowanym fala spadkowa jaką obserwujemy od 3 dni również jest jedną z najmniejszych od niemal dwóch miesięcy (mniej więcej początek sierpnia)!

Dlatego też uważamy, że wnioskowanie o powrocie do spadków jest stanowczo przedwczesne. Na wykresie możemy zobaczyć ciekawą rzecz, a mianowicie - ULTRA-wysoki wolumen, wywołany spadkami w drugiej połowie lipca. Widzimy jednak również, że podczas fali spadkowej NIE DOSZŁO do wybicia bardzo ważnego poziomu wsparcia – 6000 dolarów!

Bitcoin, wykres, kryptowaluty, tokeneo

 

Jakie są wnioski? Otóż cała fala wyprzedażowa została wchłonięta przez „dużych graczy”, dlatego kluczowe w tym wypadku będzie utrzymanie poziomu 6 tys. USD!
Co odważniejsze komentarze wskazują, że wciągu najbliższych kilku tygodni cena Bitcoina podskoczy nawet do 8500 dolarów, o czym możecie przeczytać TUTAJ. Całkowicie się z tym zgadzamy, dlatego pragniemy Was uspokoić - Bitcoin nie umarł i jeszcze nadejdą czasy, gdy będzie się miał bardzo dobrze!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię