Kiedy Bitcoin osiągnie ostateczny dołek?

0
262

Bitcoin osiąga co trzytygodniowe spadki. Analitycy techniczni zaczęli się nie zgadzać co do przyszłości Bitcoinów i ich ceny. Jedni twierdzą, że Bitcoin będzie handlował poniżej 5000 USD przez następne miesiące zanim podejmie decydujący ruch. Inni natomiast sądzą, że w 2019 roku pojawią się nowe, rekordowo wysokie ceny. Renato Shirakashi z Medium.com oraz Willy Woo, twórca Woobull.com przedstawili swoje stanowiska na ten temat.

Kiedy Bitcoin osiągnie ostateczny dołek?
Specjaliści do spraw analizy rynku zastanawiają się, czy moment BTC / 3702.23 USD -0,25% będzie ostatecznym dołkiem monety. W tym miesiącu para ta osiągnęła 4250 $ co było poprzedzone serią spadków. Wsparcie zobaczyła w wysokości około 4000 USD. W najgorszym czasie Bitcoin obracał kwotą około 3540 USD. Była to najniższa cena od 18 grudnia.
Renato Shirakashi, przedstawiając wzrostową analizę, wyraził sceptycyzm wobec wcześniej wydawanych ostrzeżeń przez traderów, takich jak Ton Vays. Ton Vays prawidłowo jednak określił, że ostatni spadek Bitcoina osiągnie cenę między 3000 a 3500 USD. Jak również donosiliśmy, Ton Vays wylicza, że BTC / USD może spaść aż do 1300 USD lub nawet niżej.
Analiza Renato Shirakashi
Na początku swojej analizy na portalu Medium.com, Shirakashi napisał:

"Mam ogromny szacunek dla Murada Mahmudova, Davida Puella, Willy'ego Woo, Tone Vaysa, ale muszę z szacunkiem się z nimi nie zgodzić".

Shirakashi twierdzi, że ma naprawdę mocny argument, który wskazuje, że dno Bitcoina jest dopiero w środku. Powiedział też, że różnorodne wskaźniki techniczne, w tym opracowane przez Mahmudova i Puella, potwierdzają wyrażany przez niego pogląd. W swoim opracowaniu wskazuje, że m.in. wykres wartości rynkowej do wartości rzeczywistej (MVRV) Bitcoina jest jeszcze zbyt niestabilny, aby osiągnąć ostateczny dołek.
Źródło: https://medium.com/@renato_shira/bitcoin-bottom-is-in-35ff1e2b9403
Biorąc pod uwagę, że w przyszłości Bitcoin będzie dużo stabilniejszy i mniej zmienny, co już powoli się dzieje, wykres MVRV zbiegnie się do 1.
Źródło: https://medium.com/@renato_shira/bitcoin-bottom-is-in-35ff1e2b9403
Zdaniem Willy’ego Woo
Willy Woo również skupił się na wolumenie zmienności w łańcuchach sprzedaży. Podobnie sugeruje on, że mniejsza zmienność jest warunkiem wstępnym wzrostu cen. Na Twitterze napisał, że Bitcoin jeszcze nie dotknął dna. Twierdzi on, że aby dotknąć dołka, wolumen zmieniający powinien być stały. Obecnie jednak jest bardzo nieregularny, co oznacza dopiero środek dołka.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię