KaratGold Coin wzmacnia zabezpieczenia

0
80
https://pl.pinterest.com/pin/514817801149031649/

Chociaż kryptowaluty istnieją od niedawna, standard warunków, które muszą spełniać, wciąż idzie w górę.  

Niewiele coinów ma szansę przeżyć dłużej niż kilka miesięcy, zazwyczaj krótko po ich ICO trafiają na listę martwych walut. Społeczeństwu nie wystarczają już coiny niczym nie podparte, bez żadnej praktycznie wartości. W tej chwili poprzeczka stoi na dosyć wysokim poziomie, jeżeli chodzi o warunki, które spełniać muszą krypto: 

Przede wszystkim muszą one być podparte jakimś kapitałem, muszą mieć pewną wartość.  Inwestorzy powinni wiedzieć, że nie wyrzucają swoich pieniędzy w błoto. 

Gospodarka lub technologia stojąca za kryptowalutą powinny wykazywać wzrost. Jeśli jest to towar, to popyt na niego musi stale się kręcić, bez nagłych spadków wartości. Przykładem są metale szlachetne, których wartość z pewnością nie spadnie przez co najmniej kilkadziesiąt lat.  

Token, w który inwestor planuje zainwestować, musi być odpowiednio przygotowany do konwersji na inne aktywa. Z pewnością dobrym znakiem dla waluty jest, jeśli sklepy internetowe i serwisy usługowe przyjmują płatności takim tokenem. 

Coin powinien być dobrze postrzegany w społeczności kryptowalutowej i mieć pewną pozycję na giełdach. Powinien również wykazywać wysokie obroty handlowe i wzrost cen; projekt musi zostać zatwierdzony przez niezależnych analityków i ekspertów. 

Ile kryptowalut spełnia te warunki? Na obecnym rynku, wielu inwestorów czuje się bardzo niepewnie, wybierając walutę. Sytuacja może się diametralnie zmienić na lepsze wraz z pojawieniem się KaratGold Coin (KBC), aktywa opartego na Ethereum. Łączy on zalety fizycznego aktywa, jak i kryptowaluty. Dzięki łatwej wymianie na złoto i posiadaniu właściwości pełnowartościowego środka płatniczego, coin ten ma duże szanse na zdecentralizowanie setek milionów dolarów na korzyść inwestorów z całego świata. 

Dobrze zabezpieczone oprogramowanie oraz...  smartfon 

Przed podjęciem emisji tych coinów, zapewniono całą niezbędną infrastrukturę do jej dystrybucji i funkcjonowania. Aby umożliwić sprzedawcom internetowym szybką akceptację KBCBitcoina lub Ethera w ich sklepie internetowym, Karatbars International - firma, która stworzyła ideę KBC - opracowała oprogramowanie, umożliwiające detalistom akceptowanie płatności kryptograficznych za pomocą prostego skanowania. Oficjalna wtyczka K-Merchant może być obecnie zintegrowana ze sklepami internetowymi zasilanymi przez Woocommerce, Magento i PrestaShop. Umożliwia płatności jednym kliknięciem przy użyciu wojskowych zabezpieczeń. 

Poza tym firma zamierza dostarczyć masowo zabezpieczony telefon komórkowy IMpulse K1 Phone, w którym połączenia i wiadomości tekstowe nie są przesyłane w konwencjonalny sposób. Zamiast tego są szyfrowane i nadawane przez nowo utworzony protokół Voice Over Blockchain (VOBP). Używa on szyfrowania peer-to-peer, którego nie można zhakować ani zmanipulować. Dane przechowywane na urządzeniu, takie jak obrazy lub dokumenty, są zapisywane i szyfrowane za pośrednictwem platformy IFPS, która jest zdecentralizowanym nośnikiem pamięci opartym na technologii blockchain. 

Przed nami duża kampania reklamowa: Złote Dni Niepodległości 

Począwszy od 4 lipca 2019 roku, inwestorzy mogą bezpośrednio wymienić 100 tokenów KBC na 1 g czystego złota. Dzięki temu, jest to pierwsza waluta cyfrowa, która może zostać wymieniona na wartość rzeczywistą. Ta wymiana będzie możliwa w ramach globalnej kampanii promocyjnej Karatbars International, Złotych Dni Niepodległości. Użytkownicy będą mogli łatwo otrzymać prawdziwe złoto w postaci CashGold w bankomatach Karatbars. 

Zaczynając od Złotych Dni Niepodległości, na całym świecie wprowadzono w pełni funkcjonalny obieg złota, a wyrażenie „Zapłacę w KBC” oznacza „będę płacić złotem” - ogłosił dr Seiz. 

Siłą napędową Karatbarów jest idea, że w czasach kryzysów gospodarczych złoto jest uważane za stabilną inwestycję z potencjałem do wzrostu wartości w porównaniu z innymi inwestycjami.  

Złoto, które zawsze zachowuje swoją wartość ze względu na jego niedobór i szeroką akceptację, służy jako naturalne zabezpieczenie przed upadkiem waluty. Poprzez dywersyfikację części swoich aktywów na złoto inwestorzy mogą cieszyć się niezawodnym magazynem wartości - tłumaczy firma. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię