Kamil Jarzombek: Kryptohistoria, która dużo uczy!

0
102
Kamil Jarzombek: Kryptohistoria, która dużo uczy!

W najnowszym materiale KRYPTOWIEDZA Kamil Jarzombek opowiada o inwestycjach na przykładzie historii, która wydarzyła się kilka lat temu w branży krypto.

O projekcie Antshares

W 2014 roku na rynku pojawiła się kryptowaluta Antshares (ANS). Jej ICO powstało w sierpniu 2016 roku. ANS założyli dwaj Chińczycy, a zatem była to kryptowaluta dedykowana przede wszystkim rynkom azjatyckim. Najczęściej porównywano ją z istniejącym już Ethereum. ICO zakończyło się sukcesem, choć nie aż takim, jak przewidywano.

Antshares nie pojawił się na giełdach, które dziś traktujemy jako czołowe na świecie - Coinbase, Binance, itd. W związku z tym popularność ANS stopniowo zaczęła spadać. Na przełomie 2016 i 2017 roku jego posiadacze poczuli, że projekt wygląda na umierający.

Zainteresowania praktycznie nie było, a wolumen także był coraz niższy. Zwykle w takich sytuacjach eksperci ogłaszają definitywną śmierć projektu. Tym ciekawsze jest to również dlatego, że wszystko działo się w momencie, gdy na świecie, jak się potem okazało, hype na kryptowaluty miał się dopiero rozpocząć.

NEO

I stało się także tutaj. 22 czerwca 2017 roku Antshares przeszedł rebranding i stał się NEO.

NEO 2017
źródło: coinmarketcap.com

Jarzombek przypomina, że inwestorzy, którzy zaufali Antsharesowi, nie wytrzymali tej stagnacji na przełomie roku i pozbyli się swoich zasobów. Niemniej jednak, żaden poważny ekspert nie był w stanie przewidzieć takiej sytuacji w tak krótkim czasie.

Zainteresował Was materiał Kamila Jarzombka dotyczący tej pouczającej inwestorów historii? Poniżej możecie obejrzeć go w całości. Zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię