Justin Sun świętuje pasmo sukcesów TRON’a

0
269
Justin Sun swietuje sukces TRON'a

12 marca bieżącego roku Justin Sun (CEO firmy TRON) dodał post na Tweeterze, w którym poinformował, że z okazji sukcesu związanego z uruchomieniem BittTorrenta (BTT) oraz dodania Tether’a (USDT) do łańcucha bloków TRON'a organizuje konkurs, w którym wyłoni jednego szczęśliwego zwycięzcę.

Justin Sun jest założycielem dziesiątej co do wielkości kryptowaluty TRON (TRX). Ostatnio mogliśmy prześledzić jego pasmo sukcesów. Na przełomie lutego Justin Sun poinformował o tym, że TRON prześcignął Ethereum w liczbie użytkowników Dapp. Należy również dodać, iż TRX objął dominacje nad ETH również pod względem zwolenników na Tweeterze. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj. Z kolei tydzień później założyciel TRON'a informował o tym, że wraz z końcem lutego przejdzie on Hard Fork’a .

Gra marketingowa

Po pomyślnym przebiegu zdarzeń Justin Sun postanowił uczcić kolejne pasmo sukcesów związane z uruchomieniem BittTorrenta (BTT), który został wyprzedany na Binance (giełda kryptowalutowa) w ciągu zaledwie 15 minut. Powodem do świętowania stało się również dodanie Tether’a (USDT) do łańcucha bloków TRON'a.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że Justin Sun prosi swoich odbiorców o udostępnianie postu oraz śledzenie go do 27 marca. Można stwierdzić, iż jest to jakże  „owocnapróba poszerzenia grona zwolenników na Tweeterze. Założyciel TRON'a zdobył już w ten sposób ponad 27 tysięcy udostępnień. Na chwilę obecną obserwuje go 960 tysięcy użytkowników. Czy akcje tego typu pozwolą mu dotrzeć do milionów osób? O tym przekonamy się z nieustannej obserwacji jego dalszych działań.

Zobacz również: „Facebook Coin może generować w przyszłości miliardy dolarów przychodu”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię