Justin Sun ogłasza datę uruchomienia wersji 1.0 sieci Sun Network!

0
292
justin-sun-oglasza-uruchomienie-nowej-wersji-sieci-sun-network

Po dość burzliwym okresie Justin Sun informuje swoją społeczność o postępach w ekosystemie TRON. Sprawdź, jakiej nowości możemy się spodziewać!

5 sierpnia bieżącego roku Justin Sun (CEO firmy TRON) ogłosił na Twitterze że już niebawem (10 sierpnia) nastąpi uruchomienie wersji 1.0 sieci Sun Network. Z opublikowanego postu wynika, że za pomocą kodu 1.0  programiści dAppów (zdecentralizowanych aplikacji) będą mogli budować łańcuch boczny (sidechain).

DApp Chain jest rozwiązaniem służącym do skalowania łańcucha bocznego (sidechaina) zaprojektowanego dla inteligentnych kontraktów TRON'a. Umożliwia ono przede wszystkim niskie zużycie energii, zapewnia podwyższone bezpieczeństwo oraz większą wydajność.

Sun Networka a rozwój ekosystemu TRON

Warto przypomnieć również o tym, że w czerwcu br. Sun poinformował o uruchomieniu testnetu Sun Networka. Rozwiązanie to skupia się na zapewnieniu nieograniczonej pojemności skalowania do MainNetu TRON'a. Wspiera ono także rosnącą liczbę transakcji w sieci TRON.

Sun Network powstał w celu dalszego rozwoju ekosystemu projektu TRON. Więcej na ten temat znajdziesz w tym artykule: TRON uruchamia testnet Sun Networka!

TRX obecny kurs

trx-aktualny-kurs
Źródło: Trading View

Obecnie uśredniona cena TRX wynosi 0,022 USD (stan na 05.08.2019 r. godz. 11:30). W ciągu ostatnich 24 godzin kurs zmienił się o + 2,04%. Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy informacja ta będzie miała znaczny wpływ na cenę TRX. Być może po nagłym odwołaniu kolacji z Warrenem Buffettem społeczność kryptowalutowa stała się bardziej ostrożna w stosunku do postów publikowanych przez Suna. Nie mniej jednak uruchomienie wersji 1.0 sieci Sun Networka jest kolejnym postępem dla całego projektu.

 

Zobacz również: Nieużywany adres publiczny jest bezpieczniejszy od używanego? [Krypto Kamikaze]

Avatar
Pasjonatka nowych technologii i ich zastosowań. Nieustannie obserwuje rynek, by dostarczać swoim odbiorcom codzienną dawkę najnowszych informacji ze świata kryptowalut. Wierzy w potencjał blockchaina oraz w to, że technologia ta jest w stanie zrewolucjonizować wiele branż.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię