Kamil Jarzombek: Które kryptowaluty mają potencjał wzrostu?

1 min czytania
Kamil Jarzombek: Które kryptowaluty mają potencjał wzrostu?

W najnowszym materiale z cyklu Kryptowiedza Kamil Jarzombek porusza temat wyznaczania potencjału poszczególnych kryptowalut do wzrostów.

Rzut oka na rynek

Użytkownicy często zastanawiają się, jakie cele sobie powinni stawiać w temacie kryptowalut. Najważniejsze jest zadanie sobie pytania, w jakim sentymencie rynku się znajdujemy. Jarzombek przypomina hossę z 2017 roku, gdy Bitcoin osiągał rekordy niepobite do dziś, inne altcoiny podążyły tym za tym trendem. Z kolei rok później wszystko zaczęło spadać mimo swojej popularności.

Co i dlaczego może wzrosnąć?

Jak ocenić potencjał wzrostu? Jako przykład pada tutaj m.in. Fantom, który podczas hossy 2017 roku miał około 10 mln dolarów market capu, a w ICO zebrał blisko 40 milionów. Rozwinął również swoje social media, zaczęła istnieć moda na Fantom. Zyski przyniosły niewątpliwy rozgłos. Należy zorientować się, które projekty mają podobną historię działania. Fantoma porównywało się do takich coinów, jak IOTA czy Nano. Z drugiej strony jest też przykład Tezosa, który miał rywalizować z Ethereum, a teraz nikt nie dopuszcza takiej myśli. Ethereum ma wypracowaną tak dużą markę, że każdy skok w jego okolice bywał dla rynku zaskoczeniem. Tezos ma ogromne pieniądze na rozwój, ale bliżej mu zdecydowanie do EOS, który zaczynał również całkiem niedawno. Zainteresował Was materiał o potencjalnych wzrostach z cyklu Kryptowiedza? Możecie go obejrzeć w całości poniżej. Zapraszamy! [su_youtube url="https://www.youtube.com/watch?v=I5nGzxSbFjQ"]
Komentarze