Jak założyć portfel kryptowalutowy na MetaMask od A do Z? - czyli Bitcoin Sofa #3.

1 min czytania
kryptowaluty, tokeneo, bitcoin, Bitcoin Sofa, metamask, portfel kryptowalutowy, Jak założyć portfel kryptowalutowy na metamask od A do Z
To już trzeci odcinek Bitcoin Sofa! Tomasz Rozmus oraz Jakub Staroń, czyli nasi specjaliści Tokeneo – pokazali jak w łatwy i szybki sposób utworzyć portfel kryptowalutowy na MetaMask od A do Z oraz jak dokonać pierwszej transakcji za pomocą naszego kantora Tokeneo.cash.

Zastanawialiście się kiedyś jak założyć swoje pierwsze konto w świecie wirtualnych tokenów? Chcecie zobaczyć jak stworzyć prywatny portfel kryptowalutowy na MetaMask? A może pragniecie dokonać jakiejś transakcji za pomocą naszego kantora Tokeneo.cash, ale nie bardzo wiecie jak się do tego zabrać?

Nasi specjaliści przeprowadzą Was przez cały ten proces oraz podpowiedzą, na co należy zwrócić szczególną uwagę aby zachować wszystkie standardy  bezpieczeństwa i prywatności.

 

To mój pierwszy raz w świecie krypto - co mam zrobić?

Pierwszy krok to uruchomienie naszego kantora kryptowalutowego, który znajduje się TUTAJ. Drugi - chęć dokonania zakupu jakiegoś wirtualnego tokena (my pokazujemy transakcję na Ethereum).

Co więc robimy? Zgodnie z instrukcją wideo - wybieramy ilość coinów, którą chcemy nabyć, ustalamy ilość gotówki (w PLN), którą planujemy na ten cel przeznaczyć, a następnie przechodzimy dalej za pomocą kliknięcia. W tym miejscu natrafimy na pierwszą (ale zapewniamy - drobną) przeszkodę. Pojawia się  bowiem „okienko”, które prosi o podanie naszego prywatnego adresu portfela kryptowalutowego.

Cóż, domyślamy się, że takowego jeszcze nie posiadacie, prawda? Nic nie szkodzi! Taki portfel możecie założyć bardzo szybko i wygodnie, a cały proces zawierający instrukcję od A do Z został ukazany na poniższym materiale wideo. Wydaje się nam, że nie ma sensu pisać nic więcej. To po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy!

Tomek i Kuba – w nieco ponad 40-minut - przekazują całą niezbędną wiedzę dotyczącą  niełatwych początków związanych z dokonywaniem transakcji kryptowalutowych. Nie przegapcie tego! :)

[su_youtube url="https://www.youtube.com/watch?v=VNFM4XwdRGo" autoplay="yes"]

1 Komentarze