Jak wybrać najlepsze Altcoiny? Projekty ICO godne uwagi.

0
691
kryptowaluty-tokeneo-tokeneo-blog-altcoiny-bitcoin-blockchain-Jak-wybrać-najlepsze-Altcoiny-Projekty-ICO-godne-uwagi..jpeg
Altcoiny wzięły na siebie „ciężar strat” na niedźwiedzim rynku w 2018 roku. Wiele z nich straciło od kilkudziesięciu, do ponad stu procent swojej wartości – w stosunku do końcówki roku 2017. Nie ulega wątpliwości, że gdy rynek już się ustabilizuje, inteligentni inwestorzy będą chcieli umieścić swoje pieniądze w projektach, o największym potencjale. Jakie zatem altcoiny wybrać?
Cenna lekcja

Koniec 2017 roku to okres, który przyniósł niewyobrażalne (w wielu przypadkach) zyski osobom, które wcześniej postanowiły zainwestować swój kapitał w kryptowaluty. Projekty ICO zyskały na olbrzymiej popularności, a wielu nowych inwestorów odkryło, że mogą oni „wrzucać” swój majątek do praktycznie każdego projektu wykorzystującego technologię blockchain i kryptowalutę, a ten i tak wypracuje dla nich zysk.

Okazało się wówczas, że wszelkie projekty, w których powiedzmy sobie szczerze – nie było nic poza niejasnymi, długoterminowymi  planami – były finansowane z każdej strony przez inwestorów, którzy wiedzeni wizją dużych pieniędzy – wkładali niejednokrotnie pokaźną ilość gotówki w dane ICO.

Można zatem powiedzieć, że rok 2018 – pomimo, że nie rozpieszczał nikogo z krypto-branży pod względem finansowym – stanowił niezwykle cenną (choć kosztowną) lekcję, która sprawiła, że ludzie zaczęli myśleć i analizować, czy dany projekt jest wart ich uwagi, czasu oraz ciężko zarobionych pieniędzy.

 

Nowa ERA

Inwestorzy zawsze powinni zachować czujność i należytą staranność – zwłaszcza wtedy, kiedy zamierzają w coś zainwestować. Wiadomo bowiem, że projekty z rzeczywistymi produktami roboczymi oraz narzędziami będą miały największy potencjał do generowania zysów w momencie, gdy rozpocznie się kolejny „bieg byków”. Jak pokazuje historia – ostatni kwartał był najlepszym okresem na gwałtowny rozwój oraz promocję swoich projektów ICO.

 

Jakie projekty ICO wybrać? W jakie Altcoiny zainwestować?

NAGA

Twórcy portalu bitcoinist.com przekonują, że jednym z najlepszych rozwiązań na rynku, jest obecnie NAGA – projekt blockchain z „ukrytą” kryptowalutą (moneta NGC), która może być używana w ekspansywnym i wielowymiarowym ekosystemie. Sprzedaż monet NAGA zajęła 2. miejsce (w 2017 roku), wśród wszystkich ICO - pod względem bazy inwestorów z ponad 63.000 osób „na pokładzie”. Co ważne – owa technologia wciąż się rozwija, udostępniając wszystkie swoje zasoby (w tym m.in.: giełdę kryptowalutową, czy też bezpieczny portfel wirtualny).

 

NEM

Piętnasta na świecie pod względem wartości kryptowaluta NEM, w ciągu ostatnich kilku miesięcy osiągnęła słabe wyniki – zarówno w stosunku do Bitcoina jak i dolara amerykańskiego. Dzięki nowemu otwarciu giełdy Coincheck (o czym informowaliśmy już TUTAJ) – wartość tego cyfrowego coina wzrosła i to o ponad 25%! Zaledwie w ciągu ostatnich 24 godzin cena NEM wzrosła z 0,09 USD do prawie 0,12 dolara.

 

Fiat Based Token

Fiat Based Token to polski projekt, którego głównym założeniem jest stworzenie świetnego stablecoina o olbrzymim potencjale użytkowym. CEO projektu – Sonia Targosz przekonuje, że „potencjał rynku stablecoinów jest bardzo duży i ten dobry moment będzie trwał jeszcze przez długi okres.”

Dodaje ona również, że: „Na rynku pojawia się coraz więcej stablecoinów, ale wciąż są to rozwiązania przeznaczone dla ludzi z branży kryptowalut, w związku z czym - misją stablecoinów powinno być doprowadzenie do masowej adopcji technologii blockchain”

W jednym z wywiadów, CEO Fiat Based Token, zapytana o to, czym jej kryptowaluta będzie różniła się od pozostałych odpowiedziała:

Przede wszystkim nie budujemy jedynie stablecoina, a cała infrastrukturę – mobilną aplikację płatniczą, która może pełnić funkcję konta osobistego. Każdy użytkownik będzie mógł wysyłać darmowe, natychmiastowe przelewy, rozliczać smart contracty na Ethereum za pomocą euro, płacić kartą debetową oraz wiele innych funkcji.

ICO projektu rusza już w pierwszym kwartale 2019 roku i na pewno jest to rozwiązanie, którym warto się zainteresować.

 

TOKENEO

Nie sposób nie wspomnieć w tym zestawieniu o naszym projekcie – Tokeneo.

Tokeneo jest pierwszą na świecie giełdą kryptowalutową, która przekaże 50% uzyskanego dochodu swojej społeczności – posiadaczom tokenów TEO.

To jednak nie wszystko. Cały projekt zakłada stworzenie kompletnego ekosystemu, który pozwoli niejako zrewolucjonizować całą krypto-branżę.

O samej giełdzie oraz przyświecającej nam idei możecie przeczytać TUTAJ.

Jeżeli natomiast chcecie poznać wszystkie produkty z naszej „rodziny Tokeneo” oraz zobaczyć dlaczego uważamy, że ten projekt ma olbrzymi potencjał, zajrzyjcie TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię