Huobi wprowadza regulowaną usługę OTC!

0
57
Huobi wprowadza regulowaną usługę OTC!

15 maja bieżącego roku na stronie Huobi Global pojawiła się informacja o tym, że platforma ta uruchamia nową, regulowaną usługę OTC. Będzie ona obsługiwała transakcje wymiany krypto-krypto oraz fiat-krypto.

Zgodnie z wydanym komunikatem, zarówno inwestorzy instytucjonalni, jak i wszyscy Ci, którzy chcieliby dokonać transakcji na wysokim poziomie w zakresie aktywów cyfrowych, mają teraz szersze pole manewru. Huobi OTC Desk to usługa świadczona przez Huobi Gibraltar z licencją na podstawie ram regulacyjnych DLT Gibraltaru. Jeżeli chodzi o transakcje fiat-krypto, warto dodać, że obsługuje ona waluty takie jak: dolar amerykański, funt brytyjski, czy euro.

Niezaspokojony głód inwestorów

Jeff Adams (kierownik ds. sprzedaży w Huobi Global) stwierdził, że użytkownicy wciąż nie czują się komfortowo, wchodząc w nieuregulowane środowisko, w związku z czym rośnie ich apetyt na bardziej ugruntowane rynki finansowe.

Widzimy  zapotrzebowanie na usługi skierowane do osób, które chcą dokonywać dużych transakcji. Biurko Huobi OTC to duży krok naprzód w wypełnianiu obu tych wymogów.

-dodaje Adams.

Zalety Huobi OTC Desk

Z podanych informacji wynika, iż Huobi OTC Desk może przyśpieszyć ewolucję platformy Houbi, jako pełnoprawnego koordynatora rynku usług w zakresie obrotu aktywami cyfrowymi. OTC stanie się zatem integralną częścią rozwiązań handlowych dla klientów z dużym doświadczeniem oraz tych instytucjonalnych.

Należy oczywiście zaznaczyć, że Huobi OTC Desk nie będzie przeznaczony dla użytkowników ze Stanów Zjednoczonych.

To może Cię zainteresować: Chińscy inwestorzy masowo nabywają Bitcoina poprzez OTC!

Avatar
Pasjonatka nowych technologii i ich zastosowań. Nieustannie obserwuje rynek, by dostarczać swoim odbiorcom codzienną dawkę najnowszych informacji ze świata kryptowalut. Wierzy w potencjał blockchaina oraz w to, że technologia ta jest w stanie zrewolucjonizować wiele branż.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię