Harmony wzrasta o ponad 800% po IEO

1 min czytania

1 czerwca pierwszy token w sprzedaży zarówno na Binance, jak i Binance DEX, osiągnął bardzo wysoki wolumen. Specjaliści ostrzegają inwestorów, ponieważ tak wysoki wolumen wywołuje spore podejrzenia w świecie krypto. 

Harmony osiąga wyniki lepsze niż Binance Coin 

Według danych CoinMarketCapHarmony (ONE), która jest najnowszą ofertą wymiany początkowej Binance (IEO), odnotowała ponad 600 milionów dolarów wolumenu w ciągu 24 godzin. Token ten jako pierwszy zadebiutuje zarówno na zwykłej platformie Binance, jak i na nowo uruchomionej zdecentralizowanej giełdzie, Binance DEX.   Kierownictwo giełdy wywołało sporo szumu przez zorganizowaną kampanię reklamową przed premierą tokenu. Obejmowała ona gratyfikację promującą ONE wśród potencjalnych inwestorów.  Analizując dane dotyczące handlu, weterani kryptowalutowych mediów społecznościowych nie wydawali się być szczególnie podekscytowani. 
Od dłuższego czasu przyglądam się temu tokenowi. Wywołano wokół niego sporo szumu, ale nie warto kupować go w tej cenie. Lepiej poczekać parę tygodni na spadki cen. Jeśli się one nie pojawią, trudno. Rynek oferuje nam jeszcze wiele innych opcji. 
Tak napisał w poście na koncie na Twitterze Squeeze, zaznaczając, że cena ONE to w tej chwili $0,025. 

Wielki sukces Binance DEX 

Harmony była mało znana przed wejściem na Binance, a samo wprowadzenie DEXa wywołało już duże emocje wśród traderów.   Jak potwierdza CoinMarketCap, zdecentralizowana platforma Binance’a osiągnęła większe wolumeny w ciągu pięciu godzin niż jej największy konkurent, IDEX, osiągną w 24 godziny. 
Do jutra osiągnie wolumeny wyższe niż wszystkie DEXy razem - prognozuje Dan Clarke, trader i dziennikarz. 
Odkąd początkiem maja Binance został zhakowany i skradziono ponad 41 milionów dolarów, los firmy znów skierował się na dobrą drogę.  Po tygodniu przestoju, 15 maja platforma wznowiła pełną funkcjonalność pełna funkcjonalność. Binance Coin (BNB) zaczął osiągać coraz lepsze wyniki, osiągają swoją najwyższą cenę w stosunku do dolara amerykańskiego. Po raz pierwszy przekroczył poziom $35. 

Komentarze