Giełda Huobi wspiera Ripple

0
85
https://medium.com/huobi-global/huobi-pro-launches-ripple-xrp-on-november-23th-7d737534dcdc

Chińska giełda kryptowalutowa Huobi zaczęła wspierać walutę Ripple na swojej p2p’owej (peer-to-peer) platformie OTC (over-the-counter).

Ripple w Huobi Global

XRP dołączy do Bitcoina (BTC), Ethereum (ETH), Tether (USDT), Eos (EOS) i Huobi Token (HT) na liście aktywów obsługiwanych przez tę platformę.

Według strony spółki, OTC Huobi ma umożliwić wymianę między walutami fiducjarnymi a cyfrowymi. Platforma ma w szczególności służyć jako depozyt dla użytkowników publikujących ogłoszenia o kupnie lub sprzedaży na platformie, a następnie wymieniają waluty.

Dyrektor generalny Huobi Global, Livio Weng, stwierdza, że platforma OTC firmy Huobi jest głównym produktem firmy.

Nasza platforma OTC jest najpopularniejszą platformą według użytkowników, którzy wolą raczej transakcje typu peer-to-peer.

Giełda Huobi

Huobi Global jest obecnie ósmą co do wielkości giełdą kryptowalutową w ujęciu dziennym, osiągając obroty w wysokości 738,6 miliona dolarów dziennie.

Według analizy platform OTC, inwestycje instytucjonalne są coraz częściej postrzegane jako przyszłość transakcji kryptowalutowych. Giełdy Binance i Bittrex również uruchamiły w styczniu swoje platformy OTC.

W lutym z kolei dowiedzieliśmy się o wypuszczeniu nowej takiej platformy przez południowo-koreańską giełdę Bithumb, pod marką Ortus.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię