Erik Finman ma plan, by Bitcoin znów bił rekordy

1 min czytania
Erik Finman ma plan, by Bitcoin znów bił rekordy

Znany w środowisku milioner młodego pokolenia, Erik Finman, wierzy, że zna sposób na to, aby przywrócić wartość Bitcoina do rekordowych poziomów.

Zmienne prognozy Finmana

Nie tak dawno Finman przedstawił cztery problemy, które należy rozwiązać, aby Bitcoin nie przeżywał kolejnych kryzysów. Wspomniał m.in. o konieczności poprawy sprawności transakcji, wyeliminowaniu prowizji za operacje oraz zaniechanie osobistych sprzeczek pomiędzy wielkimi graczami. Wcześniej wypowiadał się mocno krytycznie o kryptowalucie, a nawet sugerował, że nie będzie dało się jej uratować. Wobec zauważalnych wzrostów w ostatnich miesiącach, wygląda na to, że zaczyna zmieniać swoje podejście. Uważa, że ostatnie wydarzenia w połączeniu z jego planami, mogą razem pomóc Bitcoinowi odżyć na dobre.
2019 to nowy rok 2017 dla kryptowalut. Konsekwentnie postępują, a ponadto, wydarzenia w branży technologicznej i finansowej tylko wzmacniają ten rynek. Blockchain to istny przełom. Ludzie, którzy żyją tym tematem i współpracujący wzajemnie nad nim, mogliby wznieść się ponad spory i nie zamykać drogi nikomu, kto jest początkującym w branży.
– twierdzi stanowczo 19-letni milioner.

Opinie innych

Jeśli rzeczywiście miałoby dojść do kolejnych rekordowych wartości, przewiduje się, że będzie to okres o wiele bardziej stabilny, niż ten, który miał miejsce pod koniec 2017 roku. Wtedy najprawdopodobniej środowisko było zaskoczone szybkimi wzrostami i nie wiedziało, jak sobie z tym poradzić. FOMO też miało na to spory wpływ, jak również bańka spekulacyjna, która okazała się zabójcza dla inwestorów. Niemniej jednak, to właśnie wtedy kryptowaluty stały się na świeczniku. Cały świat zainteresował się tym tematem i jest to branża, w którą chcą wchodzić najwięksi gracze.
Komentarze