Fałszywa witryna internetowa podaje się za Bakkt!

0
42

MetaMask ostrzega przed witryną internetową podszywającą się pod Bakkt. Wyłudza ona adresy portfeli kryptowalutowych oraz emaile.

31 stycznia zarejestrowana został strona internetowa podszywająca się pod Bakkt. Przedstawia się, jako platforma przeznaczona do przechowywania aktywów cyfrowych. Jej domena to bakktplatforma.io

MetaMask ostrzega przed fałszywą stroną

Fałszywa witryna znalazła się na liście ostrzeżeń MetaMask. Mimo to jest ona wciąż dostępna, apeluje się do inwestorów o ostrożność.

Oszuści twierdzą, że uruchomienie platformy odbędzie się 12 marca. Strona podszywająca się pod Bakkt namawia inwestorów do udziału w drugiej turze finansowania, która rzekomo zamyka się 25 lutego.Fałszywa witryna wyłudza od konsumentów adresy portfelów Bitcoinowych oraz emaile.

Prawdziwy Bakkt

Jak dobrze wiemy prawdziwy Bakkt nie ogłosił jeszcze kolejnej daty uruchomienia platformy. Proces ten znacznie się przedłużył. Wprawdzie w połowie stycznia Bakkt nabył pierwsze aktywa, jednak organy nadzoru nie wydały jeszcze zgody na uruchomienie owego projektu.Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.

Zobacz również: Azjatycki miliarder inwestuje w Bakkt!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię