EOS otrzymuje nagrodę BlockWorld 2018 „BlockAward” za najlepszą platformę protokołową

1
118

EOS otrzymał nagrodę za najlepszy protokół na konferencji Blockworld w San Jose w Kalifornii. W ciągu ostatnich 24 godzin wartość kryptowaluty uległa zmianie pod wpływem wydarzenia.

EOS: Kryptowaluta z najlepszym protokołem

Jak ujawniono na Twitterze, projekt otrzymał nagrodę dla kryptowaluty z najlepszym protokołem.
Nagrodę wręczono podczas ceremonii „Block Award” w ramach imprezy Blockworld w San Jose w Kalifornii. Konferencja Blockworld została okrzyknięta

„Rozwojem zdecentralizowanej chmury”.

Podczas konferencji poruszone zostają tematy takie jak:

  • Internet 2/0 i przyszłość sieci
  • Ethereum i inteligentny rozwój umów, innowacje.
  • Blockchain,
  • Governance,
  • Compliance
Blockchain i innowacje w technologii finansowej oraz rozwój dApp

Warto wspomnieć, że są to w sumie już dwa wyróżnienia otrzymane przez projekt w ciągu miesiąca. Niedawno projekt blockchain EOS otrzymał najlepsze oceny od Ministerstwa Przemysłu i Technologii Informatycznej, chińskiego organu zarządzającego, w rankingu indeksów kryptowalut.

Skąd tyle uwagi dla EOS?

Kryptowaluta zaliczana do piątej pod względem wielkości na świecie ma wyjątkowe zalety, które sprawiły, że zjednała sobie wielu w kryptowalutowym ekosystemie.
Sieć EOS jest zdecentralizowanym systemem operacyjnym, który może obsługiwać zdecentralizowane aplikacje na skalę przemysłową, z możliwością przeprowadzania milionów transakcji na sekundę. To sprawia, że jest skalowalny i może przyjąć miliony użytkowników na Dappach zbudowanych na platformie blockchain.
Cecha ta sprawiła, że Pornhub zaadaptował EOS w celu tokenizacji swojej oglądalności.

Emanate, firma z siedzibą w Sydney, ma także zamiar przekształcić muzyczny świat za pomocą blockchain. Emanate dąży do tego, aby topowi twórcy muzyki i mediów zarabiali na tym, co słusznie należy do nich, bez dzielenia się wpływami ze swojej ciężkiej pracy z osobami trzecimi.

Wzrost w wartości EOS w ciągu ostatnich 24 godzin

Wiadomości i ich wpływ na kryptowalutę to dwa nierozłączne tematy; pozytywne wydarzenia wpływają również pozytywnie na kryptosferę i na odwrót.
Tymczasem w ciągu ostatnich 24 godzin wartość EOS wzrosła o 4,89%, osiągając 6,72 USD, i kapitalizację rynkową na poziomie 6,08 miliarda USD, a wolumen obrotu wyniósł 907 milionów USD w ciągu 24 godzin.

Wzrost wartości można przypisać jedynie otrzymaniu prestiżowej nagrody, jako że przedmiot skalowalności przypadł do gustu członkom społeczności kryptowalut.

„Może to być pewnego rodzaju klepnięcie po plecach, lecz zespół stojący za EOS to osoby pełne pasji, które wspólnie pracują nad sprawą i zdają sobie sprawę, że jest ona znacznie większa od nich wszystkich. Ten kaliber wspólnego celu zawsze wygra walkę z tymi, których największą motywacją jest własny zysk”.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię