Dlaczego organizujemy konferencję akurat w Tajlandii?

0
263
btc invest camp, kryptowaluty, tokeneo, blockchain, konferencja, bitcoin
Często w rozmowach z dziennikarzami i inwestorami pada pytanie: dlaczego organizujecie konferencję o blockchain dla Polaków akurat w Tajlandii? W tym krótkim wpisie postaramy się zaspokoić Waszą ciekawość i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Przede wszystkim naszym priorytetem jest wysokiej jakości networking między prelegentami i uczestnikami. Dla nas biznes to relacje i zaufanie, a te tworzy się (w dużym uproszczeniu) przez ilość wspólnego czasu spędzonego w gronie podobnie myślących osób w sprzyjających warunkach.

Wobec tego organizujemy wydarzenie, które w naturalny sposób “wymusi” większą integrację. Gdybyśmy zorganizowali naszą konferencję w Warszawie lub Krakowie to networking ograniczyłby się do krótkiej sesji w trakcie konferencji i (być może) integracji po.

W Bangkoku większość z nas będzie na wyjeździe. Wielu uczestników będzie tutaj po raz pierwszy, także nie zabraknie wspólnych przeżyć i doświadczeń. Ponadto po bardziej oficjalnej części w stolicy Tajlandii, przyjdzie czas na typowo wakacyjny aspekt wyjazdu. Krótko mówiąc - na mniej oficjalną integrację na wyspie Koh Chang. Tam będziemy wypoczywać na pięknych plażach i razem skorzystamy z uroków tego miejsca!

Tomek Rozmus, tokeneo, bangkok, btc invest camp, kryptowaluty, konferencja

W takich miejscach robi się konkretne interesy. Ograniczyliśmy liczbę uczestników, aby mieć 100% pewności, że cała grupa się dobrze zintegruje.

Poza tym umiejscowienie tego wydarzenia daleko od Polski sprawi, że pojawią się tam osoby naprawdę zainteresowane i zaangażowane. Jeśli lubisz spędzać czas w gronie konkretnych ludzi to zapewniamy, że będzie to miejsce dla Ciebie!

btc invest camp, kryptowaluty, blockchain

Ostatnim argumentem jest to, że po prostu kochamy Tajlandię!!  Każdy z nas spędził tam co najmniej kilka miesięcy swojego życia. Zarówno w Bangkoku, jak i na Koh Chang. Chcemy pokazać Wam najpiękniejsze zakątki w tych miejscach i towarzyszący im niesamowity klimat 🙂

Oczywiście to wszytko sprawia, że koszty takiego wydarzenia są nieporównywalnie wyższe, niż gdybyśmy organizowali taki event w naszym kraju. Istnieje bowiem wiele elementów, które moglibyśmy załatwić znacznie taniej w Polsce. Tańszy wynajem sali, tańsza logistyka, wiele rzeczy bylibyśmy w stanie załatwić barterowo.

Naszym celem nie jest jednak konferencja, która musi być zyskowna za wszelką cenę. Zarabiamy dobrze na innych projektach. W tym przypadku najważniejsze jest zorganizowanie corocznych spotkań osób poważnie myślących o robieniu biznesu na blockchain i dobrym spędzeniu czasu!

Dlatego też serdecznie zapraszamy Was na BTC Invest Camp. Wydarzeniu na którym narodzą się znaczące projekty i dobre znajomości.

Tomasz Rozmus
Tomasz Maciejewski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię