Crypto Exchange zdecentralizowana wymiana o wysokiej wydajności zbudowana na platformie EOS

0
141
Bitfinex wprowadza opartą na EOS Crypto Exchange "EOSfinex"

Bitfinex, jedna z najbardziej znanych azjatyckich giełd kryptowalut w swoim najnowszym ogłoszeniu podała, że ​​uruchomi wersję beta zdecentralizowanej wymiany o wysokiej wydajności, która zostanie zbudowana na platformie EOS. Giełda nazwana "EOSfinex" zostanie uruchomiona 26 września 2018 r. podczas imprezy Blockchain Live w Londynie.

Bitfinex ma długoterminową wizję z EOSfinex i przewiduje stworzenie w pełni zdecentralizowanej wymiany, jedynej w swoim rodzaju. Aby to osiągnąć, będzie musiała zostać zbudowana wokół trzech ważnych filarów zdecentralizowanego świata. Obejmują one:

Decentralizacja:

Pełna decentralizacja to coś, co Bitfinex próbuje osiągnąć dzięki EOSfinex. Planuje udostępnić swoim klientom całkowicie całkowicie pozbawione zaufania doświadczenie w handlu. Pozwoli na to zdecentralizowanie każdego operacyjnego aspektu działalności, w tym książek zamówień na łańcuch, dopasowywania zamówień, realizacji i rozliczania.

Zaufanie:

Aby zdecentralizowana wymiana działała jak najlepiej. Przejrzystość musi być najważniejszym czynnikiem, który ostatecznie wyeliminuje potrzebę zaufania do organu centralnego. Bitfinex próbuje zintegrować tę przejrzystość w EOSfinex, dostarczając sprawdzalny rynek. Możliwe by to zweryfikować i obserwować w dowolnym czasie i miejscu bez interwencji ani uprawnień.

Wydajność:

EOSfinex będzie dążyć do zapewnienia wymiany, która nie tylko spełnia wymagania każdego profesjonalnego sprzedawcy, ale także jest najwyższa w jego realizacji. Widząc potrzeby i niedociągnięcia, przed którymi stoją dziś handlowcy i giełdy, EOSfinex będzie próbował ustanowić nowy poziom odniesienia w świecie zdecentralizowanego handlu.

EOSfinex rozpoczyna się od uderzenia

Giełda kryptowalutowa z siedzibą w Hongkongu ma cele do spełnienia dzięki EOSFinex. Ponieważ zapewnia platformę dla azjatyckiej giełdy do wprowadzania innowacji i odkrywania za pomocą łańcucha blokowego EOS i ekosystemu. To otworzy drzwi dla zespołu programistów do dalszych badań i realizacji, projektów w dziedzinie bezpieczeństwa, wydajności i skalowalności.

Po uruchomieniu platforma rozpocznie się od listy wszystkich głównych par kryptograficznych EOS / USD, BTC / USD i ETH / USD. Bedzie możliwość jej szybkiego rozszerzania, wprowadzając więcej par i walorów. Kontrakty oferowane na giełdzie będą na początku elastyczne, aby można było z łatwością zrealizować każdą specjalnie zaufaną umowę. Kontrakty te będą obsługiwać zamówienia rynkowe, limity, zamówienia natychmiastowe lub anulowane. Ponadto dodatkowe typy zamówień zostaną dodane w przyszłości na podstawie opinii i popytu klientów. Dodanie nowej pary monet odbędzie się bez wysiłku, gdy zaufany kontrakt wyda nowy token.

EOSfinex ze wszystkimi funkcjami może ułatwić działalność handlową za pomocą kryptowalut. Całkowita decentralizacja, która jest również jednym z głównych filarów tej wymiany, byłaby czymś, na co każdy miałby dziś oko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię