Coinbase wprowadza kartę VISA dla brytyjskich klientów

0
164
Coinbase wprowadza kartę VISA dla brytyjskich klientów

Amerykańska giełda kryptowalut Coinbase uruchomiła własną kartę debetową VISA dla klientów zlokalizowanych w Wielkiej Brytanii.

Wielofunkcyjność

Coinbase Card umożliwi swobodne korzystanie z kryptowalut zgromadzonych na kontach klientów w codziennych operacjach, np. w sklepie lub w transakcjach internetowych. Ponieważ to karta VISA, będą ją akceptować wszystkie wspierane przez nią placówki handlowe na całym świecie. Możliwe będą nawet wypłaty z bankomatów.

Aby ułatwić życie naszym klientom, uruchomiliśmy także aplikację. Pozwoli ona wybrać odpowiedni portfel kryptowalutowy, z którego będą oni opłacać swoje wydatki. Karta wesprze wszystkie tokeny, które obsługujemy. Klienci będą mieli możliwość płacić Bitcoinem lub Ethereum za posiłki lub transport do domu.

– informuje Coinbase.

Dalsze działania w Europie

10 kwietnia giełda ogłosiła, że wprowadza pary walutowe z dolarami dla klientów mieszkających w Europie. To działanie ma pomóc osiągnąć większą płynność przepływu kryptowalut z dolarami.

Giełda z San Francisco niedawno wprowadziła do swojej platformy trzy nowe altcoiny: EOS, Augur i Maker. Rozwój trwa, ponieważ wcześniej dołączyły tam Stellar oraz Ripple.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię