Cena Bitcoin: prognoza wskazuje na 6425 dolarów! Dokładne wyliczenie Point&Figure Chart!

1 min czytania
bitcoin, cena bitcoina, cena bitcoin, prognoza, bitcoin prognoza, prognoza btc, cena btc

Tomasz Rozmus – CEO Tokeneo oraz Smart Trader, na swoim kanale na platformie YouTube przeanalizował najpopularniejszą kryptowalutę. Według jego prognoz – cena Bitcoina urośnie w okolice 6 tysięcy dolarów, a finalna wartość tego tokena zatrzyma się na kwocie 6425 USD. W analizie wziął pod uwagę mierzenia wykonane na wykresach Point&Figure Chart.

Point&Figure Chart to stara metoda analityczna, która eliminuje czas, badając głównie Price Action. Według autora krótkiego materiału wideo – Bitcoin znalazł już swoje dno, a to co dzieje się aktualnie na wykresie, to drugi rodzaj akumulacji zgodnie z metodą badania rynku przez pryzmat ceny i wolumenu autorstwa Richarda Wyckoffa.

Z analizy wynika również (i można to łatwo zaobserwować na wykresie), że w ostatnim czasie mamy do czynienia z napływem kapitału korporacyjnego na rynku, co też doskonale obrazuje kontrakt terminowy na BTC.

Według wielu źródeł – stare metody często się sprawdzają, zatem można przypuszczać, że cena najpopularniejszego wirtualnego tokena uzyska pułap wskazany przez autora filmiku (6425 USD)!

Więcej materiałów na temat ANALIZY WOLUMENOWEJ oraz RODZAJÓW AKUMULACJI możecie znaleźć na stronie Smart Trader W TYM MIEJSCU.

Zachęcamy również bardzo serdecznie do obejrzenia poniższego materiału wideo, w którym Tomasz Rozmus dzieli się swoją wiedzą i prognozami:

[su_youtube url="https://www.youtube.com/watch?v=7SvP1XW2Id4&t=1s&fbclid=IwAR0ptXcTIomty_cHtHQBeUmti9Y2WPnG85ZendUefL6rb_owKaXRylHosec"]

1 Komentarze