BTC, ETH, XRP: prognozy cen i perspektywa na przyszłość

1
970
BTC, ETH, XRP czyli perspektywa na przyszłość

Prognozy na przyszłość dotyczące kryptowalut są ważne w szczególności dla osób, które w nie inwestują. Już na początku 2019 roku pojawiało się wiele różnego rodzaju spekulacji na temat  rzekomego spadku lub wzrostu danego krypto. A jak to jest naprawdę?

Otóż Ethereum wzrósł wraz z bitcoinem i innymi najlepszymi kryptowalutami podczas ostatniej bitwy na bitcoinach. W ciągu ostatnich kilku dni liczba ta wzrosła jeszcze bardziej, aby zwiększyć skalę do 170 dolarów. Dając tym samym analitykom kryptowalutowym i obserwatorom wiele do omówienia w krótkim okresie.

W ubiegłym roku ETH znacznie stracił na wartości w stosunku do dolara. Stało się to w skutek rozbicia się ogólnego rynku kryptowalutowego, a takie kryptowaluty jak BTC i ETH, spadły z rekordów wszech czasów.

Przewidywane ceny Krypto w najbliższym czasie

Kryptoanalityk zwany ScienceGuy przewidywał, że ETH osiągnie w  kwietniu ok. 2090 USD. Liczbę, tę uzyskał biorąc wsparcie w wysokości 80 USD z 2018 r. na poziomie 1,420 USD (1420 USD - 80 USD = 1340 USD). Następnie podzielił wynik na 2, a następnie dodał tę wartość do wysokości 2018, osiągając wynik 2090 USD. Według ScienceGuya BTC w 2019 r. osiągnie 28 000 USD, LTC - 650 USD, a Ripple - 4 USD.

ETH numerem jeden dla inwestorów?

Większość akredytowanych inwestorów - z dużą ilością środków na inwestycje - faworyzuje Ethereum przed innymi altcoinami. A dlaczego tak jest? Według badań przeprowadzonych w ubiegłym roku, ta klasa inwestorów wierzy w przyszłość zdecentralizowanego Ethereum w porównaniu do innych bloków DApp.

Optymistyczna wizja przyszłości

Jednym z powodów, dla których CoinSwitch przewiduje świetny 2019 dla ETH, jest HTC Blockchain Phone Exodus 1, który akceptuje tylko Bitcoin i Ethereum. Rok 2019 ma być również świetnym rokiem dla zasobów cyfrowych nie tylko pod względem cen, ale także pod względem masowego przyjęcia.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię