BOŚ wypowiada umowę Igoria Trade! Co na to BitBay?

0
439
BOS-bank-wypowiada-umowy0igoria-trade

Upadek Bitmarketu pociągnął za sobą szereg przykrych  konsekwencji. Teraz BOŚ Bank wypowiada umowy o prowadzeniu rachunków bankowych pośrednikowi płatności BitBay'a.

14 sierpnia br. polska giełda kryptowalutowa poinformował swoich użytkowników o tym, że Bank Ochrony Środowiska (BOŚ) wypowiedział wszystkie umowy o świadczeniu usług operatorowi płatności Igoria Trade. W konsekwencji klienci BitBay'a nie będą mieli możliwości dokonywania transakcji w polskich złotówkach. Giełda oświadcza, że była przygotowana na taką ewentualność, negocjacje zaś w tej sprawie wciąż są prowadzone. BitBay uspokaja swoich klientów, pisząc, iż pracuje nad alternatywnym rozwiązaniem dla wpłat i wypłat w walucie fiducjarnej.

BitBay-BOS

Upadek Bitmarketu przyczyną zamieszania?

Problemy z BOŚ Bankiem zaczęły się zaraz po zamknięciu Bitmarketu. Igoria Trade informowała wówczas o natychmiastowym wypowiedzeniu umów zawartych z ową giełdą. Środki klientów zostały zamrożone, sprawa zaś oddana w ręce Prokuratury. Bank wstrzymał wtedy wszystkie transakcje operatora. Zarządzał również dodatkowej dokumentacji od Igora Trade.

Zobacz również: BitMarket zakończył swoją działalność! Giełda utraciła płynność

Avatar
Pasjonatka nowych technologii i ich zastosowań. Nieustannie obserwuje rynek, by dostarczać swoim odbiorcom codzienną dawkę najnowszych informacji ze świata kryptowalut. Wierzy w potencjał blockchaina oraz w to, że technologia ta jest w stanie zrewolucjonizować wiele branż.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię