Blockchain dostępny dla wszystkich członków ICC (Amazon, Coca Cola, Fedex, McDonald’s i PayPal)

0
48
Blockchain dostępny dla wszystkich członków ICC (Amazon, Coca Cola, Fedex, McDonald's i PayPal)

Największa na świecie organizacja biznesowa udostępnia technologię blockchain swoim członkom, w tym Amazon, Coca Cola, Fedex, McDonald's i PayPal.

Cyfrowa współpraca

Międzynarodowa Izba Handlowa (ICC) nawiązała współpracę z singapurską firmą
start-upową – Perlin. Celem współpracy jest usprawnienie procesów łańcucha dostaw w firmach członkowskich. ICC ma pomóc swoim członkom w 130 krajach połączyć się z platformą blockchain Perlina. Jak powiedział John Denton, sekretarz generalny ICC:

„Współpraca z Perlin, może pomóc w praktycznej i naprawdę przełomowej transformacji przedsiębiorstw we wszystkich możliwych sektorach przemysłu.”

Blockchain za darmo

Perlin, zaoferuje darmowy dostęp do swojej platformy na wczesnych etapach projektu. Ponadto firma skoncentruje się na praktycznych i wydajnych systemach śledzenia i przejrzystości blockchain. Warto dodać, że Perlin już pracuje nad programami pilotażowymi dla największych firm, między innymi dla Asia Pacific Rayon – producenta jedwabiu wiskozowego. Pilotaż nosi nazwę „Follow Our Fibre” i ma on udostępnić klientom APR możliwość monitorowania kluczowych etapów produkcji. Jak podaje firma, program ma umożliwiać przechowywanie trwałych danych w bezpiecznej bazie danych, aby zapewnić zgodność APR z odpowiednimi normami i certyfikatami regulacyjnymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię