Już niedługo Bitcoin znów za 20 tysięcy $?

0
2847
tokeneo, kyptowaluty, bitcoin, za 20 tysięcy dolarów jeszcze w tym roku
O Vinny’m Lingham’ie zrobiło się głośno po jego ostatnim wykładzie w Johannesburgu. Zdaniem analityka jesteśmy świadkami kolejnej kryptowalutowej bańki. Czy cena Bitcoina wyniesie 20 000 dolarów jeszcze w tym roku?
Nie tylko handel

Podczas prelekcji Lingham mówił głównie o zagadnieniach związanych z adopcją Bitcoin i innych kryptowalut na szeroką skalę. Mimo iż podstawowym zastosowaniem kryptowalut są przekazy pieniężne i handel, obszar ten będzie się zwiększać wprost proporcjonalnie do dojrzałości kryptowalutowego rynku. Zdaniem Linghama deweloperzy i start-upy powinni angażować się w nowe projekty, ze względu na przyświecające im idee, a nie pieniądze, które będą mogli zarobić. Jego zdaniem:

Nie powinieneś robić tego dla pieniędzy. Angażuj się w nowe inicjatywy tylko wtedy, gdy naprawdę w nie wierzysz
Co z Bitcoinem?

Lingham dokonał też oceny ostatniej bańki Bitcoina. Jego zdaniem związana była ona z podstawowymi prawami ekonomii – popytem i podażą. Rosnące zainteresowanie inwestorów i ograniczona podaż podniosły ceny, które następnie przyciągnęły wzrost ICO. Teraz jest więcej ICO niż kupujących, a spadek cen oznacza, że ​​kupujący mają mniej do wydania. Lingham przewiduje jednak, że chciwość inwestorów będzie jedną z najważniejszych przyczyn dla powstania kolejnej bańki:

Czy myślę, że czeka nas kolejna bańka Bitcoina? Prawdopodobnie. Wszystko przez fakt, że ludzie nie uczą się na błędach. Kiedy znów osiągnie cenę 20 000 tysięcy dolarów, zapewne ponownie z hukiem spadnie do ceny 100 dolarów
Kolejna bańka?

Lingham znany jest kryptowalutowej społeczności z powodu forsowania powolnego i stałego wzrostu zarówno Bitcoina, jak i pozostałych krypto. Bańka, której świadkami byliśmy w zeszłym roku pokazała, że infrastruktura nie była w stanie poradzić sobie ze skalą zainteresowania. Czy nadszedł czas na kolejną Bitcoin bańkę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię