Bitcoin wzrośnie, ale altcoiny tego nie odczują

0
527
Bitcoin wzrośnie, ale altcoiny tego nie odczują

Zdaniem Petera Brandta, doświadczonego handlarza i autora, Bitcoin znów będzie przebijał kolejne bariery, ale altcoiny na tym nie zyskają.

Analizy Brandta

Brandt od jakiegoś czasu stał się ważnym głosem w kwestiach prognoz cen kryptowalut. W ostatnim wpisie na Twitterze przypomniał ostatnie ich wielkie skoki. W grudniu 2017 roku Bitcoin osiągnął rekordową do dziś wartość, a razem z nim rekordy biły praktycznie wszystkie altcoiny. Obecnie jednak zdaniem Brandta BTC nie będzie miał wielkiego efektu na pozostałe kryptowaluty:

Maniacy kryptowalut spodziewają się takich samych skoków na altach - mogą być niezwykle rozczarowani.

Peter Brandt w ostatnim czasie był w stanie dobrze przewidzieć sytuację z Bitcoinem na rynkach. Jego zdaniem nie ma drugiego takiego rynku, jak Bitcoin. Na początku czerwca ostrzegał, że to z pewnością nie jest ostatnie słowo BTC, gdy przebijał on pułap 8 tysięcy dolarów.

Sceptycyzm względem altów

Analiza Brandta pojawiła się tuż po gwałtownych spadkach BTC, które zaliczył w nocy z 26 na 27 czerwca. Obecnie walczy, aby znów przekroczyć pułap 12 tysięcy USD. W ostatnich dniach był on w stanie dojść nawet do poziomu 13800 dolarów, jednak po korekcie altcoiny ucierpiały nawet mocniej.

We wpisie na Twitterze Brandt nawiązał do dość dalekiej przeszłości - boom na domenę ".com" na początku XXI wieku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię