Binance oferuje tokeny w nagrodę za testowanie jej nowej platformy!

0
226
Binance DEX, Binance, Changpeng Zhao, kryptowaluty

Binance to największa na świecie giełda kryptowalutowa. Jej prezes – Changpeng Zhao na swoim oficjalnym profilu na Twitterze poinformował, że przedsiębiorstwo uruchomiło nową, zdecentralizowaną platformę handlową Binance DEX!

CEO Binance, w swoim poście na Twitterze z 28 lutego, zaprosił obserwującą go społeczność, do przetestowania niedawno uruchomionej platformy handlowej. Potencjalni „testerzy” za wykrycie ewentualnych nieprawidłowości oraz udzielenie rzetelnej informacji zwrotnej, zostaną nagrodzeni rodzimymi coinami giełdy – Binance Coin (BNB).

Zhao napisał:

„Żeby przetestować Binance DEX, planujemy rozdać nasze tokeny – BNB, o równowartości 100 000 dolarów! Będzie to nagroda dla wszystkich użytkowników, w ramach konkursu testnetowego. Przyjdź i dołącz do zabawy! Pozwól nam uruchomić nasz nowy, zdecentralizowany produkt szybciej i efektywniej!”

DEX jest centralą opartą na rozproszonym systemie blockchain i sieci peer-to-peer (p2p) – Binance Chain, którego uruchomienie w sieci testowej zostało ogłoszone oficjalnie 20 lutego. Binance DEX będzie wspierać bezpieczne, zdecentralizowane oprogramowanie oraz portfele sprzętowe użytkowników i zostanie w pełni zintegrowane z Binance’s Trust Wallet.

W ciągu ostatnich 24 godzin, monety BNB zyskały prawie 11 procent i obecnie wyceniane są na niespełna 11,5 USD (zgodnie z danymi przedstawionymi w CoinMarketCap).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wprowadzić swój komentarz!
Proszę wprowadzić swoje imię