Giełda Tokeneo - nowa jakość na rynku kryptowalut.

Giełda Tokeneoto nowa jakość
na rynku kryptowalutowym

Pierwsza giełda, która przekaże 50% uzyskanego dochodu swoim inwestorom, posiadaczom tokenów TEO. Wszystko dzięki autorskiemu rozwiązaniu – systemowi dzielenia się zyskami: Teoshare.

Kalendarz startu

8 maja - 22 maja

składanie aplikacji do fazy beta testów


22 maja - 30 czerwca

faza beta testów, otwarcie rejestracji i stopniowe przydzielanie dostępu utworzonym kontom


1 lipca

nieograniczony dostęp do giełdy oraz dystrybucja nagród bug bounty


O projekcie Tokeneo

Tokeneo to grupa czterech produktów:

Logo Tokeneo - Giełda Logo Tokeneo - Cash Logo Tokeneo - News Logo Tokeneo - Pay

4 kwietnia 2019 Tokeneo otrzymało licencję na prowadzenie giełdy kryptowalutowej. Pozwolenie udzielone przez estońskiego regulatora składa się z dwóch licencji. Pierwsza z nich obejmuje działalność giełdy kryptowalutowej, wymianę walut fiducjarnych na kryptowaluty oraz prowadzenie kantora kryptowalutowego.

Druga licencja przewiduje prowadzenie usług finansowych. Oznacza to, że giełda Tokeneo będzie mieć możliwość oferowania własnych portfeli kryptowalutowych. Licencja ta nie ogranicza się jedynie do pozwolenia na przeprowadzanie emisji zwykłych tokenów ICO (Initial Coin Offering). Pozwolenie obejmuje także emisję tokenów udziałowych ETO (Equity Token Offering) z prawem do dywidendy. Giełda Tokeneo może więc przeprowadzać emisję tokenów ETO do 2,5 miliona euro rocznie - dla dowolnej liczby osób i dowolnej wpłaty minimalnej.

Dzięki temu giełda Tokeneo staje się produktem wielofunkcyjnym, umożliwiającym nie tylko trading personalny, ale także zakrojony na szeroką skalę crowdfunding kryptowalutowy.

Tomasz Rozmus - Tokeneo CEO

Tomasz Rozmus
Tokeneo CEO

Pomimo załamania na rynku kryptowalutowym udało nam się przeprowadzić dwa projekty ICO, są nimi fundusz kryptowalutowy Cryptoinvestia oraz ekosystem usług kryptowalutowych Tokeneo. Niekorzystne warunki nie zdołały zgasić naszego zapału. W pocie czoła pracowaliśmy nad tym, by przygotować produkty kryptowalutowe do kolejnej hossy. Niektóre efekty prac mamy już za sobą. Przykładem jest, chociażby serwis informacyjny Tokeneo.news, który dostarcza obecnie największą ilość informacji ze świata kryptowalut na polskim rynku oraz kantor kryptowalutowy Tokeneo.cash cieszący się niezwykle dużym zainteresowaniem. Już niedługo wystartujemy z naszym głównym produktem, czyli giełdą kryptowalutową Tokeneo. Będzie ona z pewnością unikalnym elementem rynku, ze względu na to, iż podzieli się swoimi zyskami z posiadaczami tokenów TEO.

Chcesz być zawsze na bieżąco?
Obserwuj nasze media społecznościowe lub dołącz do naszej grupy na telegramie.