Sapiency Logo
Blockchain For People

Potencjał ludzki jest najlepszą możliwą inwestycją.
Dlatego właśnie powstało SAPIENCY (homo sapiens + cryptocurrency).

Przejdź dalej

Czym jest Sapiency
Coin (SPCY)?

Obecnie można zainwestować praktycznie we wszystko. Nieruchomości, złoto, diamenty, firmy, startupy, kryptowaluty czy surowce...
jednak dalej nie mamy technicznej możliwości zainwestowania w największy
kapitał na tym świecie – CZŁOWIEKA!

SAPIENCY to własny blockchain i kryptowaluta (w liczbie 100.000.000 sztuk).

Aby cały proces inwestowania w ludzi był maksymalnie prosty, zespół Sapiency stworzył intuicyjną aplikację mobilną, w której zainwestujesz w drugiego człowieka jednym kliknięciem. Każdy człowiek w Sapiency będzie mógł wyemitować 1.000.000 personalnych tokenów.

Aplikacja Sapiency

Co Łączy
Sapiency i Tokeneo?

Wierzymy, że wraz z aplikacją i kryptowalutą Sapiency oraz giełdą Tokeneo możemy stworzyć niesamowite i niepowtarzalne wspólne środowisko dla przyszłych projektów innych ludzi. Stanie się ono niejako podwaliną pod nową ekonomię. To są właśnie te elementy, które nas połączyły. Zobaczyliśmy, że zmierzamy do tego samego celu.

Dzięki naszemu wspólnemu systemowi ludzie stokenizowani w aplikacji będą mogli wejść na giełdę Tokeneo za pomocą kryptowaluty Sapiency. To daje nam przepływ zarówno w aplikacji, jak i na giełdzie. Razem, skupiając się na swoich produktach, jesteśmy w stanie dać użytkownikom jeszcze lepszy system.

Czekajcie na niesamowity finał naszej współpracy.
Budujmy razem w Polsce zagłębie technologii blockchain dla całego świata.
Pomysłodawca Sapiency

Rahim Blak

Absolwent wydziału malarstwa ASP w Krakowie i MBA w Łodzi, prowadzi zajęcia z marketingu na MBA w Łodzi, z social media na AGH w Krakowie, ze sprzedaży na WSEI w Krakowie i Social Employer Brandingu na Akademii Leona Koźmińskiego. Ekstrawertyczny przedsiębiorca i aktywny networker. Uwielbia dzielić się wiedzą, czemu daje wyraz w swoich filmach i wykładach z serii #ZrozumiećBiznes. Wierzy, że tworzenie start-upów jest sztuką.

Wyemitował Personalny Token RahimCoin
Rahim Blak
Kup Sapiency (SPCY) w kantorze Tokeneo Cash i bądź częścią rewolucji Sprawdź teraz Sapiency